V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Hrací set NOEMOVA ARCHA AKCE do vyprodání zásob!

Hrací set NOEMOVA ARCHA dřevo
popis produktu
Tato aktivita Noemovy archy od I´M Toy je určitě velkým hitem u každého dítěte. Má robustní dřevěnou základnu vyrobenou z ekologicky zdravého kaučuku a látkovou centrální kabinu se zrcátky a chrastítkem. Existuje pět měkkých barevných zvířat včetně prasete, slona, ​​žirafy, jehněčího a hrocha, která obsahují různé zvuky a textury. Odnímatelná polstrovaná tkanina s otvory pro zvířata může být připevněna na stranu postýlky.

Rodinný běh I´M Toy, založený před více než dvaceti lety, vyvinul širokou škálu dřevěných a textilních hraček. Jsem hračka používal udržitelné kaučukové dřevo, přírodní barvy a povrchové úpravy od založení výroby na konci osmdesátých let. Kromě dodržování této přísné politiky v oblasti životního prostředí mám v hračkách také přísné bezpečnostní předpisy. Během let jsem si vyvinul silnou reputaci na celém světě a posunul hranice kreativity, výroby ekologických hraček, výrobních procesů a bezpečnostních standardů v hračářském průmyslu. Hračky byly navrženy tak, aby pomáhaly duševnímu, fyzickému a sociálnímu rozvoji dítěte.

Krabice obsahuje
1 x archa
5 x měkké hračky
1 x dětská postýlka
1 x Dům

Běžná cena: 1 099,00 Kč

Akční cena 790,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Hrací set NOEMOVA ARCHA AKCE do vyprodání zásob!

Detaily

Hrací set NOEMOVA ARCHA dřevo Hmotnost položky: 1,52 kg Rozměry produktu: 24 x 22 x 30 cm Výrobce doporučuje věk :: 6 měsíců a více popis produktu Tato aktivita Noemovy archy od I´M Toy je určitě velkým hitem u každého dítěte. Má robustní dřevěnou základnu vyrobenou z ekologicky zdravého kaučuku a látkovou centrální kabinu se zrcátky a chrastítkem. Existuje pět měkkých barevných zvířat včetně prasete, slona, ​​žirafy, jehněčího a hrocha, která obsahují různé zvuky a textury. Odnímatelná polstrovaná tkanina s otvory pro zvířata může být připevněna na stranu postýlky. Rodinný běh I´M Toy, založený před více než dvaceti lety, vyvinul širokou škálu dřevěných a textilních hraček. Jsem hračka používal udržitelné kaučukové dřevo, přírodní barvy a povrchové úpravy od založení výroby na konci osmdesátých let. Kromě dodržování této přísné politiky v oblasti životního prostředí mám v hračkách také přísné bezpečnostní předpisy. Během let jsem si vyvinul silnou reputaci na celém světě a posunul hranice kreativity, výroby ekologických hraček, výrobních procesů a bezpečnostních standardů v hračářském průmyslu. Hračky byly navrženy tak, aby pomáhaly duševnímu, fyzickému a sociálnímu rozvoji dítěte. Krabice obsahuje 1 x archa 5 x měkké hračky 1 x dětská postýlka 1 x Dům

Další informace

Kód 226365ob

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613