V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

AKCE Houpadlo na pružině pro veřejnost MOTORKA AKCE !!!!!

Vynikající kvalita houpací křeslo na hřišti s kompletním příslušenstvím.
"Je to náš hit na zahradu . Motorka pružina je vyrobena z pevného palubního HDP ve čtyřech provedeních rozkošný. Naše kyvná zahrada funkce bezpečné oblé hrany, syté barvy a trvanlivost použití. Jen kyvné Zábava v souladu s normami DIN EN 1176.
Houpadlo na pružině MOTORKA rocker panely z HDPE pevné laminátu s ocelí připojené k Spring Cup. Celá stavba připojena na kotvu určený pro instalaci do betonového základu. Kiddie Rides jsou milovány dětmi komponenty vybavení dětských hřišť.

Velikost / balení:
Hmotnost přístroje: 8.20 kg
číslo v poli: 1 ks
Hmotnost balení: 8,5 kg
nejlevnější houpadlo na pružině s atesty !!!

Běžná cena: 10 200,00 Kč

Akční cena 5 999,00 Kč

 AKCE Houpadlo na pružině pro veřejnost MOTORKA AKCE !!!!!

Detaily

Vynikající kvalita houpací křeslo na hřišti s kompletním příslušenstvím. pružinové houpadlo MOTORKA "Je to náš hit na zahradu . Motorka pružina je vyrobena z pevného palubního HDP ve čtyřech provedeních rozkošný. Naše kyvná zahrada funkce bezpečné oblé hrany, syté barvy a trvanlivost použití. Jen kyvné Zábava v souladu s normami DIN EN 1176. Houpadlo na pružině MOTORKA rocker panely z HDPE pevné laminátu s ocelí připojené k Spring Cup. Celá stavba připojena na kotvu určený pro instalaci do betonového základu. Kiddie Rides jsou milovány dětmi komponenty vybavení dětských hřišť. Velikost / balení: Hmotnost přístroje: 8.20 kg číslo v poli: 1 ks Technické informace o plánovaném zařízení hravou hřišti: Houpadlo na pružině konstrukce z masivního laminátu HDPE se vyznačuje vysokou pevností a odolností proti korozi způsobené nepříznivými povětrnostními podmínkami pružinový drát tloušťka nejméně 18 mm pozinkované s práškovým nátěrem Bujak jaře připojen k šálku pomocí galvanizované oceli s práškovým nátěrem seděl v houpacím křesle na zemi pozinkované ocelové kotvy rukojeti z plastu, gumová podložka dokončena sedák z HDPE nejlevnější houpadlo na pružině s atesty !!! Hmotnost balení: 8,5 kg

Další informace

Kód 3PU09-03A1.00

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661