V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

houpadlo na pružině Medvídek

Pružinové houpadlo Medvídek
dvojhoupadlo s motivem medvídka doporučujeme vzhledem k jeho nízké ceně a využitelnosti pro dvě děti.
MONTÁŽNÍ PLOCHA: 1 x 0,5 m
VĚK: 3-12
BEZPEČNOSTNÍ ZÓNA: Ø 3 m
Technické informace
Tělo houpadla je vyrobeno z makromolekulárního polyethylenu HDPE – UHMW s UV ochranou. Vyznačuje se vysokou mechanickou odolností, nepřijímá vodu a proto není zásobárnou plísní. Teplotní rozsah při němž zachovává své vlastnosti je –100° až +80°C. Materiál je probarven v celé tloušťce. Velkou předností je zdravotní nezávadnost, používá se v potravinářském průmyslu a má příslušný atest.
Pružina houpadla je vyrobena ze speciální pružinářské oceli s atestem o vlastnostech a složení materiálu. Pružina je upravena elektrostatickou metodou práškovou barvou komaxit. Barva neobsahuje organická rozpouštědla ani těžké kovy.
Spojovací materiál jako šrouby, podložky a matice jsou vyrobeny z kvalitní ocele v pevnostní třídě 8.8 s povrchovou úpravou zinkováním.
Všechny šrouby a matice jsou uzavřeny v plastových krytkách, které nelze bez použití nářadí odejmout. Toto houpadlo je vhodné pro děti od 3 do 12 let, ale odolá i zatížení dospělého člověka

Běžná cena: 15 990,00 Kč

Akční cena 13 900,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

 houpadlo na pružině Medvídek

Detaily

Pružinové houpadlo Medvídek dvojhoupadlo s motivem medvídka doporučujeme vzhledem k jeho nízké ceně a využitelnosti pro dvě děti. MONTÁŽNÍ PLOCHA: 1 x 0,5 m VĚK: 3-12 BEZPEČNOSTNÍ ZÓNA: Ø 3 m Technické informace Tělo houpadla je vyrobeno z makromolekulárního polyethylenu HDPE – UHMW s UV ochranou. Vyznačuje se vysokou mechanickou odolností, nepřijímá vodu a proto není zásobárnou plísní. Teplotní rozsah při němž zachovává své vlastnosti je –100° až +80°C. Materiál je probarven v celé tloušťce. Velkou předností je zdravotní nezávadnost, používá se v potravinářském průmyslu a má příslušný atest. Pružina houpadla je vyrobena ze speciální pružinářské oceli s atestem o vlastnostech a složení materiálu. Pružina je upravena elektrostatickou metodou práškovou barvou komaxit. Barva neobsahuje organická rozpouštědla ani těžké kovy. Spojovací materiál jako šrouby, podložky a matice jsou vyrobeny z kvalitní ocele v pevnostní třídě 8.8 s povrchovou úpravou zinkováním. Všechny šrouby a matice jsou uzavřeny v plastových krytkách, které nelze bez použití nářadí odejmout. Toto houpadlo je vhodné pro děti od 3 do 12 let, ale odolá i zatížení dospělého člověka

Další informace

Kód 111394

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613