V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

CUBS Houpačka hnízdo ovál modrá 108 cm

Samozřejmostí je i bezpečnostní a jakostní certifikace pro použití v privátním sektoru.

Houpačka vyrobená z pevného plastového rámu a kvalitního pevného lanového výpletu, s nastavitelnou délkou polypropylenových lan.
Materiál: plast .
Nosnost: 100 kg.
Rozměr: 108×83,5×7,5 cm.
Vhodné pro děti od 3 do 10 let.
Zboží je vyrobeno v Evropské unii pro značku CUBS. Všechny výrobky CUBS byly testovány a schváleny v souladu s nejnovějšími evropskými normami a požadavky. Bezpečnostní certifikát vystavil TÜV NORD.

Běžná cena: 3 999,00 Kč

Akční cena 1 999,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

 CUBS Houpačka hnízdo ovál modrá 108 cm

Detaily

Houpačka Monkey's Home hnízdo je vhodným dopňkem téměř každé sestavy. Tato houpačka je zejména vhodná pro větší počet dětí. Nosnost této houpačky je 150kg. Samozřejmostí je i bezpečnostností a jakostní certifikace pro použití v privátním sektoru. Závěsná houpačka - hnízdo vyrobená z pevného plastového rámu a kvalitního pevného lanového výpletu, s nastavitelnou délkou lan. Syntetická lana vyrobená z nepřerušované příze - polypropylenové pásky, vyznačují se dobrou pevností a odolností. Závěsná houpačka "Oval" je určená kromě bezpečného houpání více dětí najednou také pro odpočinek - na houpačce je možné houpat se vleže. Specifikace pevný plastový rám houpačky + kvalitní pevný lanový výplet bezpečně tlumí nárazy úchyty z pozinkované oceli černé svorky na PP lanech nastavitelná délka lan výrobek je testován a schválen podle nejnovějších evropských směrnic a nařízení barevné provedení: modrá/černá, zelená/černá balení obsahuje: houpačku, 4 lana v délce 2,5m, lanové zámky, kovové kroužky z pozinkované oceli k zavěšení Parametry rám: plast sedák: lanový výplet lana: syntetický materiál - PP - polypropylen délka lan: nastavitelná, max. 2,5 m určeno pro děti: 3-12 let nosnost: max. 150 kg hmotnost: 5,7 kg rozměry: 1080 x 835 x 75 mm

Další informace

Kód 188.001.004.001

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613