V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Houpačka hnízdo SWIBEE ZELENÁ 100 cm

Popis: Houpačka Monkey´s Home hnízdo SWIBEE Modrá
Závěsné houpací hnízdo , vyrobené z odolného, textilního materiálu, na kterém se děti nejen pohopou, ale mohou si i odpočinout vleže. Houpačka je určena pro venkovní použití, je vhodná pro větší počet dětí, maximální nosnost 100 kg.
Vhodné pro děti od 3 let.

Unikátní KBT konstrukce je tvořena kovovým rámem , pevnou, vodu odpudivou tkaninou, kroužkové spoje jsou z pozinkované oceli.
Houpačka je zavěšena na 2 lanech.

Upozornění:
Nikdy herní prvky neumisťujte na tvrdý podklad, jako je beton, či dlažba, nejvhodnější podklad pro herní prvek je tráva, kačírek, mulčovací kůra , písek, či tlumící dopadové dlaždice.

Běžná cena: 1 999,00 Kč

Akční cena 1 799,00 Kč

Houpačka hnízdo SWIBEE ZELENÁ 100 cm

Detaily

Popis: Houpačka Monkey´s Home hnízdo SWIBEE Modrá Závěsné houpací hnízdo , vyrobené z odolného, textilního materiálu, na kterém se děti nejen pohopou, ale mohou si i odpočinout vleže. Houpačka je určena pro venkovní použití, je vhodná pro větší počet dětí, maximální nosnost 100 kg. Vhodné pro děti od 3 let. Unikátní KBT konstrukce je tvořena kovovým rámem , pevnou, vodu odpudivou tkaninou, kroužkové spoje jsou z pozinkované oceli. Houpačka je zavěšena na 2 lanech. Upozornění: Nikdy herní prvky neumisťujte na tvrdý podklad, jako je beton, či dlažba, nejvhodnější podklad pro herní prvek je tráva, kačírek, mulčovací kůra , písek, či tlumící dopadové dlaždice.

Další informace

Kód 190007007001

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661