V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Houpačka dřevěná dětská Premium - masiv

Houpačka pro nejmenší děti je vyrobena z masivního dubového a bukového dřeva. Je opatřena bezpečnostní ohrádkou. Zvednutím přední tyčky ohrádky se dítě snadno dostane dovnitř i ven. Houpačka má nastavitelnou délku lan. Je vhodná do interiéru i exteriéru. Je určena pro zavěšení na bezpečnostní (nejlépe točivé) háky, které však nejsou součástí balení. Vyrovná se uvolněním šňůry.
Je určena pouze pro domácí použití (nikoliv tedy pro veřejná hřiště). Instalujte hračku tak, aby se zabránilo převrácení, či jinak nesprávnému použití hračky. Nedoporučuje se hračku instalovat nad betonový, asfaltový, či jiný tvrdý povrch. Doporučujeme orientaci hračky tak, aby dítě nebylo vystaveno ve směru přímého slunce. Před použitím hračky vždy proveďte kontrolu. Houpačka nesmí být vystavena přímým povětrnostním vlivům.
Výrobce doporučuje před každým použitím dětské závěsné houpačky překontrolovat správné a bezpečné zavěšení houpačky.
Maximální nosnost 50kg
Rozměr: 40x27x40 cm
Celková výška s popruhy: 140cm
Věk: 3+
Certifikát: SAFE TOYS
Další parametry
Pohlaví Unisex
Návod NE
Věk od 3y+
Magnet NE
Kus hmotnost v kg 2,1
Počet ks v kartonu 1

Běžná cena: 499,00 Kč

Akční cena 399,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Houpačka dřevěná dětská Premium - masiv

Detaily

Houpačka pro nejmenší děti je vyrobena z masivního dubového a bukového dřeva. Je opatřena bezpečnostní ohrádkou. Zvednutím přední tyčky ohrádky se dítě snadno dostane dovnitř i ven. Houpačka má nastavitelnou délku lan. Je vhodná do interiéru i exteriéru. Je určena pro zavěšení na bezpečnostní (nejlépe točivé) háky, které však nejsou součástí balení. Vyrovná se uvolněním šňůry. Je určena pouze pro domácí použití (nikoliv tedy pro veřejná hřiště). Instalujte hračku tak, aby se zabránilo převrácení, či jinak nesprávnému použití hračky. Nedoporučuje se hračku instalovat nad betonový, asfaltový, či jiný tvrdý povrch. Doporučujeme orientaci hračky tak, aby dítě nebylo vystaveno ve směru přímého slunce. Před použitím hračky vždy proveďte kontrolu. Houpačka nesmí být vystavena přímým povětrnostním vlivům. Výrobce doporučuje před každým použitím dětské závěsné houpačky překontrolovat správné a bezpečné zavěšení houpačky. Maximální nosnost 50kg Rozměr: 40x27x40 cm Celková výška s popruhy: 140cm Věk: 3+ Certifikát: SAFE TOYS Další parametry Pohlaví Unisex Návod NE Věk od 3y+ Magnet NE Kus hmotnost v kg 2,1 Počet ks v kartonu 1

Další informace

Kód 102191848O.B.

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613