V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

houpačka 3 v 1- GORMITI

3 v 1 houpačka, která roste s vaším dítětem! Okamžitě a bez obtíží upravíte pro děti všech věkových kategorií. Sedák, odnímatelné opěradlo, odnímatelné velké přední opěradlo a rukojeti. Maximální zatížení 60 kg.

Fáze 1: Kojenecká houpačka s uzavíracím předkem pro děti od 8 měsíců do 3 let.
Fáze 2: Houpací křeslo pro děti od 3 do 5 let (odstraněním předního opěradla)
Fáze 3: houpačka sedadlo pro děti od 5 do 8 let (odstraněním zadního opěradla)

Houpačka je také ideální pokud máte sourozence různého věku a potřebujete houpačku rychle přizpůsobit k potřebnému použití.


Podrobnosti:
Doporučený věk: 8 měsíců do 8 let
799,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

houpačka 3 v 1- GORMITI

Detaily

3 v 1 houpačka, která roste s vaším dítětem! Okamžitě a bez obtíží upravíte pro děti všech věkových kategorií. Sedák, odnímatelné opěradlo, odnímatelné velké přední opěradlo a rukojeti. Maximální zatížení 60 kg. Fáze 1: Kojenecká houpačka s uzavíracím předkem pro děti od 8 měsíců do 3 let. Fáze 2: Houpací křeslo pro děti od 3 do 5 let (odstraněním předního opěradla) Fáze 3: houpačka sedadlo pro děti od 5 do 8 let (odstraněním zadního opěradla) Houpačka je také ideální pokud máte sourozence různého věku a potřebujete houpačku rychle přizpůsobit k potřebnému použití. Podrobnosti: Doporučený věk: 8 měsíců do 8 let

Další informace

Kód 5545

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613