V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

hák na strop na houpačku / houpací síť power hook AMAZONAS

hák na strop na houpačku / houpací síť power hook AMAZONAS
hák na strop na houpačku / houpací síť, se šrouby, 78 cm, nosnost 120 kg
Otočný hák je uložen na válečkovém ložisku a umožňuje rotaci kolem svislé osy. Dodávka obsahuje také délkově nastavitelný řetízek, šrouby a hmoždinky. Sada je určena pro montáž do betonových stropů. V případě montáže např. do trámu je třeba použít individuálně zakoupené odpovídající šrouby. V případě pochybností ohledně konstrukce stropu a následné montáže kontaktujte odborníka. Baleno v plastovém blistru.

Běžná cena: 790,00 Kč

Akční cena 599,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

hák na strop na houpačku / houpací síť power hook AMAZONAS

Detaily

hák na strop na houpačku / houpací síť power hook AMAZONAS hák na strop na houpačku / houpací síť, se šrouby, 78 cm, nosnost 120 kg Otočný hák je uložen na válečkovém ložisku a umožňuje rotaci kolem svislé osy. Dodávka obsahuje také délkově nastavitelný řetízek, šrouby a hmoždinky. Sada je určena pro montáž do betonových stropů. V případě montáže např. do trámu je třeba použít individuálně zakoupené odpovídající šrouby. V případě pochybností ohledně konstrukce stropu a následné montáže kontaktujte odborníka. Baleno v plastovém blistru.

Další informace

Kód 863189

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613