V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Götz panenka Hannah se psem 50 cm

Götz panenka se psem 50 cm - novinka 2016
Stojící panenka s dlouhými zrzavými vlasy a hnědé oči

Sada obsahuje:

panenka Hannah
sako
košile
džíny
vysoké boty
Pes s pláštěm a vodítko
taška na pejska
Vysoce kvalitní 16-dílná sada
GÖTZ výrobna panenek
Hmotnost: ~ 820 g
prací

Plně flexibilní vinylové tvrdé tělo

Vhodné od 3 let, doporučujeme panenku ve věku od 5 let
Již v roce 1950 založili Marianne a Franz Götz v německém Rödentalu dnes vyhlášenou továrnu na panenky. V roce 1957 pak přišli na trh jako první s panenkou s otočnými díly, které se používají dodnes. Od této doby se výroba rošířila i do USA a po revoluci také do Čech. Panenky díky své kvalitě dosáhly mezinárodního úspěchu a získaly mnoho ocenění. Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné. Kvalitní a česací vlasy.
1659079
2 350,00 Kč

    Götz panenka Hannah se psem 50 cm

Detaily

Götz panenka se psem 50 cm - novinka 2016 Stojící panenka s dlouhými zrzavými vlasy a hnědé oči HANNAH miluje chodit ven se svým černým pejskem. Na sebe si ráda bere svoje stylové oblečení. Její zrzavé vlasy na slunci září a zvýrazňují tak její styl. Její botky, kabelka a bundička k sobě moc hezky ladí. Obsahuje DVD se stylingem! Představuje různé účesy, které budete milovat spolu se svojí panenkou. Bavte se! Vlasy jsou vyrobeny z kvalitního materiálu pro přirozený vzhled panenky, jsou všité do hlavy panenky a jsou velmi odolné. Děti je mohou snadno mýt, česat a vytvářet tak různé účesy. Kreativita vašich dětí bude neomezená. Hannah je součástí rodiny Götz ručně vytvářených panenek, které jsou očíslovány a vyráběny jako limitované edice podle nejvyšších standardů kvality. Jejich tváře byly navrženy designéry. Každá tato GÖTZ panenka přichází s certifikátem ověření jako ukazatelem kvality. 50 cm vysoká vinylová panenka HANNAH od německé firmy GÖTZ Puppenmanufaktur Int. GmbH. Materiál vinyl. Vhodné pro děti od 3 let. Doporučujeme tuto panenku pro děti od 5 let. Sada obsahuje: panenka Hannah sako košile džíny vysoké boty Pes s pláštěm a vodítko taška na pejska Vysoce kvalitní 16-dílná sada GÖTZ výrobna panenek Hmotnost: ~ 820 g prací Plně flexibilní vinylové tvrdé tělo Vhodné od 3 let, doporučujeme panenku ve věku od 5 let Již v roce 1950 založili Marianne a Franz Götz v německém Rödentalu dnes vyhlášenou továrnu na panenky. V roce 1957 pak přišli na trh jako první s panenkou s otočnými díly, které se používají dodnes. Od této doby se výroba rošířila i do USA a po revoluci také do Čech. Panenky díky své kvalitě dosáhly mezinárodního úspěchu a získaly mnoho ocenění. Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné. Kvalitní a česací vlasy.

Další informace

Kód 227568

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661