V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Götz panenka Happy KIDZ Lina 50 cm novinka 2018

Götz panenka Hannah Lina 50 cm

9-kloubová stojící panenka, 50 cm vysoká, blond vlasy a modré oči, z kolekce HAPPY KIDZ
Vlasy jsou vyrobeny z kvalitního materiálu pro přirozený vzhled panenky, jsou všité do hlavy panenky a jsou velmi odolné. Děti je mohou snadno mýt, česat a vytvářet tak různé účesy. Kreativita vašich dětí bude neomezená.

Hannah je součástí rodiny Götz ručně vytvářených panenek, které jsou očíslovány a vyráběny jako limitované edice podle nejvyšších standardů kvality. Jejich tváře byly navrženy designéry. Každá tato GÖTZ panenka přichází s certifikátem ověření jako ukazatelem kvality.50 cm vysoká vinylová panenka HANNAH od německé firmy GÖTZ Puppenmanufaktur Int. GmbH. Materiál vinyl.Není vhodné pro děti do 3 let. Doporučujeme tuto panenku pro děti od 5 let.

Běžná cena: 2 750,00 Kč

Akční cena 1 950,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

    Götz panenka Happy KIDZ Lina 50 cm  novinka 2018

Detaily

Götz panenka Happy KIDZ Lina 50 cm 9-kloubová stojící panenka, 50 cm vysoká, blond vlasy a modré oči, z kolekce HAPPY KIDZ Vlasy jsou vyrobeny z kvalitního materiálu pro přirozený vzhled panenky, jsou všité do hlavy panenky a jsou velmi odolné. Děti je mohou snadno mýt, česat a vytvářet tak různé účesy. Kreativita vašich dětí bude neomezená. Hannah je součástí rodiny Götz ručně vytvářených panenek, které jsou očíslovány a vyráběny jako limitované edice podle nejvyšších standardů kvality. Jejich tváře byly navrženy designéry. Každá tato GÖTZ panenka přichází s certifikátem ověření jako ukazatelem kvality. 50 cm vysoká vinylová panenka HANNAH od německé firmy GÖTZ Puppenmanufaktur Int. GmbH. Materiál vinyl. 1866252 Není vhodné pro děti do 3 let. Doporučujeme tuto panenku pro děti od 5 let.

Další informace

Kód 229029

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613