V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Götz panenka Happy Kidz Clara 50 cm

Panenka Happy Kidz Clara Götz 50 cm -
9-kloubová stojící panenka, 50cm vysoká, rezavé vlasy a modré oči, z kolekce HAPPY KIDZ
Plně kloubová, pevné tělíčko
.Klouby i v loktech a kolenou .
Panenka 50 cm vysoká, krásné rudohnědé vlasy a modré oči. Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné.


CLARA nosí módní šaty a rozpuštěné vlasy ozdobené sponkou. Třpytivé punčošky a botky dolaďují její dokonalý vzhled.Clara je součástí rodiny Götz ručně vytvářených panenek, které jsou očíslovány a vyráběny jako limitované edice podle nejvyšších standardů kvality. Jejich tváře byly navrženy designéry. Každá tato GÖTZ panenka je opatřena certifikátem jako ukazatel kvality.Obsahuje DVD se stylingem! Představuje různé účesy, které budete milovat spolu se svojí panenkou. Bavte se!50 cm vysoká vinylová panenka Clara z kolekce HAPPY KIDZ od německé firmy GÖTZ Puppenmanufaktur Int. GmbH. Celkem 9 pohyblivých částí - krk, ramena, lokty, kyčle, kolena. Materiál vinyl.Vhodné pro děti od 3 let. Doporučujeme tuto panenku pro děti od 5 let.
Tato paneka vytváří velice kreativní hraní a může vytvořit celou řadu pozic - díky kloubům. Jóga, jízda na koni, horolezectví a mnoho dalších kreativních scén.
Již v roce 1950 založili Marianne a Franz Götz v německém Rödentalu dnes vyhlášenou továrnu na panenky. V roce 1957 pak přišli na trh jako první s panenkou s otočnými díly, které se používají dodnes. Od této doby se výroba rozšířila i do USA a po revoluci také do Čech. Panenky díky své kvalitě dosáhly mezinárodního úspěchu a získaly mnoho ocenění

Běžná cena: 2 450,00 Kč

Akční cena 2 100,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

   Götz panenka Happy Kidz Clara 50 cm

Detaily

Panenka Happy Kidz Clara Götz 50 cm 9-kloubová stojící panenka s rezavými vlasy, modrýma očima a certifikátem CLARA nosí módní šaty a rozpuštěné vlasy ozdobené sponkou. Třpytivé punčošky a botky dolaďují její dokonalý vzhled. Clara je součástí rodiny Götz ručně vytvářených panenek, které jsou očíslovány a vyráběny jako limitované edice podle nejvyšších standardů kvality. Jejich tváře byly navrženy designéry. Každá tato GÖTZ panenka je opatřena certifikátem jako ukazatel kvality. Obsahuje DVD se stylingem! Představuje různé účesy, které budete milovat spolu se svojí panenkou. Bavte se! 50 cm vysoká vinylová panenka Clara z kolekce HAPPY KIDZ od německé firmy GÖTZ Puppenmanufaktur Int. GmbH. Celkem 9 pohyblivých částí - krk, ramena, lokty, kyčle, kolena. Materiál vinyl. Vhodné pro děti od 3 let. Doporučujeme tuto panenku pro děti od 5 let. Plně kloubová, pevné tělíčko.Klouby i v loktech a kolenou Panenka 50 cm vysoká, krásné rudohnědé vlasy a modré oči. Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné. Tato paneka vytváří velice kreativní hraní a může vytvořit celou řadu pozic - díky kloubům. Jóga, jízda na koni, horolezectví a mnoho dalších kreativních scén. Tato paneka vytváří velice kreativní hraní a může vytvořit celou řadu pozic - díky kloubům. Jóga, jízda na koni, horolezectví a mnoho dalších kreativních scén. Vhodné od 3 let, doporučujeme panenku ve věku od 5 let Panenky Götz jsou velmi kvalitní hračky, která vyrábí rodinná firma Götz v Německu. Vyznačují se především tím, že vypadají velmi realisticky. Jsou určeny pro malé i velké slečny. Měří 50 cm a mají klouby v ramenou a kyčlích, které jsou pohyblivé do všech stran, takže působí naprosto věrohodně. Velkou předností panenek Götz jsou jejich vlasy přímo zakořeněné v hlavičce panenky, které lze snadno česat, kartáčovat, ale také umýt běžným vlasovým šamponem. Její vlásky jsou husté a rovnoměrné po celé hlavičce.Bez zajímavosti jistě není, že oči panenky Götz prošly ruční výrobou. Tvářička nese realistický výraz. Pestrobarevné oblečení splňuje nejvyšší nároky poslední módy

Další informace

Kód 1666037

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613