V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Götz panenka HAPPY KIDZ ANNA FOREST PROMENADE 50 cm design velká AKCE pouze do vyprodání zásob!!

Götz panenka HAPPY KIDZ ANNA ANNA FOREST PROMENADE
50 cm
plně kloubová 9 kloubů
9-kloubová stojící panenka, 50cm vysoká, blond vlasy a hnědé oči, z kolekce HAPPY KIDZ
Plně kloubová, pevné tělíčko.
Panenka 50 cm vysoká, krásné blond vlasy a modré oči. Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné.
Tato paneka vytváří velice kreativní hraní a může vytvořit celou řadu pozic - díky kloubům. Jóga, jízda na koni, horolezectví a mnoho dalších kreativních scén
je součástí rodiny Götz ručně vytvářených panenek, které jsou očíslovány a vyráběny jako limitované edice podle nejvyšších standardů kvality. Jejich tváře byly navrženy designéry. Každá tato GÖTZ panenka je opatřena certifikátem jako ukazatel kvality.

Obsahuje DVD se stylingem! Představuje různé účesy, které budete milovat spolu se svojí panenkou. Bavte se!

50 cm vysoká vinylová panenka z kolekce HAPPY KIDZ od německé firmy GÖTZ Puppenmanufaktur Int. GmbH. Celkem 9 pohyblivých částí - krk, ramena, lokty, kyčle, kolena. Materiál vinyl.

Vhodné pro děti od 3 let. Doporučujeme tuto panenku pro děti od 5 let.
Vyhledávaná i Götz sběrateli.
1566028


Götz je vysoce kvalitní, pravě vypadající vlasy, je dostatečně odolné pro mytí, česání a styling.
Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné. Vhodný Götz kartáč.

Běžná cena: 2 750,00 Kč

Akční cena 1 990,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

    Götz panenka HAPPY KIDZ ANNA FOREST PROMENADE 50 cm design  velká AKCE pouze do vyprodání zásob!!

Detaily

Götz panenka HAPPY KIDZ ANNA ANNA FOREST PROMENADE 50 cm plně kloubová 9 kloubů 9-kloubová stojící panenka, 50cm vysoká, blond vlasy a hnědé oči, z kolekce HAPPY KIDZ Plně kloubová, pevné tělíčko. Panenka 50 cm vysoká, krásné blond vlasy a modré oči. Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné. Tato paneka vytváří velice kreativní hraní a může vytvořit celou řadu pozic - díky kloubům. Jóga, jízda na koni, horolezectví a mnoho dalších kreativních scén je součástí rodiny Götz ručně vytvářených panenek, které jsou očíslovány a vyráběny jako limitované edice podle nejvyšších standardů kvality. Jejich tváře byly navrženy designéry. Každá tato GÖTZ panenka je opatřena certifikátem jako ukazatel kvality. Obsahuje DVD se stylingem! Představuje různé účesy, které budete milovat spolu se svojí panenkou. Bavte se! 50 cm vysoká vinylová panenka z kolekce HAPPY KIDZ od německé firmy GÖTZ Puppenmanufaktur Int. GmbH. Celkem 9 pohyblivých částí - krk, ramena, lokty, kyčle, kolena. Materiál vinyl. Vhodné pro děti od 3 let. Doporučujeme tuto panenku pro děti od 5 let. Vyhledávaná i Götz sběrateli. 1566028 Götz je vysoce kvalitní, pravě vypadající vlasy, je dostatečně odolné pro mytí, česání a styling. Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné. Vhodný Götz kartáč.

Další informace

Kód 226527

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613