V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Götz panenka HANNAH se psem 50 cm

Panenka Hannah se psem 50 cm
Götz panenka Hannah a její pes
5-kloubová stojící panenka, 50cm vysoká, má zrzavé vlasy a zelenohnědošedé oči, z kolekce HANNAH
Hannah má na sobě vestu, triko, sukni, punčocháče, kotníkové boty a čepičku. Dále má na vodítku pejska v kabátku a tašku na přenášení psa.

Celkem má 5 pohyblivých částí - krk, ramena, kyčle. Vlasy jsou všité do hlavy panenky a jsou velmi odolné. Děti je mohou snadno umýt a česat. Materiál vinyl. Obsahuje certifikát a DVD s prezentací účesů.

Hannah je součástí rodiny Götz panenek, které jsou očíslovány a vyráběny jako limitované edice podle nejvyšších standardů kvality. Jejich tváře byly navrženy designéry. Každá panenka je opatřena certifikátem.

Vhodné pro děti od 3 let. Panenku doporučuji pro děti od 5 let.
Již v roce 1950 založili Marianne a Franz Götz v německém Rödentalu dnes vyhlášenou továrnu na panenky. V roce 1957 pak přišli na trh jako první s panenkou s otočnými díly, které se používají dodnes. Od této doby se výroba rošířila i do USA a po revoluci také do Čech. Panenky díky své kvalitě dosáhly mezinárodního úspěchu a získaly mnoho ocenění. Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné. Kvalitní a česací vlasy.
1759086

Běžná cena: 2 450,00 Kč

Akční cena 2 000,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

    Götz panenka HANNAH se psem 50 cm

Detaily

Panenka Hannah se psem 50 cm Götz panenka Hannah a její pes 5-kloubová stojící panenka, 50cm vysoká, má zrzavé vlasy a zelenohnědošedé oči, z kolekce HANNAH Hannah má na sobě vestu, triko, sukni, punčocháče, kotníkové boty a čepičku. Dále má na vodítku pejska v kabátku a tašku na přenášení psa. Celkem má 5 pohyblivých částí - krk, ramena, kyčle. Vlasy jsou všité do hlavy panenky a jsou velmi odolné. Děti je mohou snadno umýt a česat. Materiál vinyl. Obsahuje certifikát a DVD s prezentací účesů. Hannah je součástí rodiny Götz panenek, které jsou očíslovány a vyráběny jako limitované edice podle nejvyšších standardů kvality. Jejich tváře byly navrženy designéry. Každá panenka je opatřena certifikátem. Vhodné pro děti od 3 let. Panenku doporučuji pro děti od 5 let. Již v roce 1950 založili Marianne a Franz Götz v německém Rödentalu dnes vyhlášenou továrnu na panenky. V roce 1957 pak přišli na trh jako první s panenkou s otočnými díly, které se používají dodnes. Od této doby se výroba rošířila i do USA a po revoluci také do Čech. Panenky díky své kvalitě dosáhly mezinárodního úspěchu a získaly mnoho ocenění. Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné. Kvalitní a česací vlasy.

Další informace

Kód 228143

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661