V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Götz panenka HANNAH se psem 50 cm

5-kloubová stojící panenka, 50cm vysoká, má zrzavé vlasy a šedé oči, z kolekce HANNAH
Celkem má 5 pohyblivých částí - krk, ramena, kyčle. Vlasy jsou všité do hlavy panenky a jsou velmi odolné. Děti je mohou snadno umýt a česat. Materiál vinyl. Obsahuje certifikát a DVD s prezentací účesů.

13 ks příslušenství včetně panenky

Hannah je součástí rodiny Götz panenek, které jsou očíslovány a vyráběny jako limitované edice podle nejvyšších standardů kvality. Jejich tváře byly navrženy designéry. Každá panenka je opatřena certifikátem.Vhodné pro děti od 3 let. Panenku doporučuji pro děti od 5 let.

Běžná cena: 2 750,00 Kč

Akční cena 2 200,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

  Götz panenka HANNAH se psem 50 cm

Detaily

5-kloubová stojící panenka, 50cm vysoká, má zrzavé vlasy a šedé oči, z kolekce HANNAH Celkem má 5 pohyblivých částí - krk, ramena, kyčle. Vlasy jsou všité do hlavy panenky a jsou velmi odolné. Děti je mohou snadno umýt a česat. Materiál vinyl. Obsahuje certifikát a DVD s prezentací účesů. 13 ks příslušenství včetně panenky Hannah je součástí rodiny Götz panenek, které jsou očíslovány a vyráběny jako limitované edice podle nejvyšších standardů kvality. Jejich tváře byly navrženy designéry. Každá panenka je opatřena certifikátem. Vhodné pro děti od 3 let. Panenku doporučuji pro děti od 5 let. 1859089

Další informace

Kód 229030

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613