V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Götz panenka CLASSIC KIDZ LENA 50 cm

panenka Götz CLASSIC KIDZ LENA 50 cm
Více kloubová stojící panenka, 50 cm, blond vlasy a modré oči. Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné.

9-kloubová stojící panenka, 50cm vysoká, blond vlasy a modré oči, z kolekce CLASSIC KIDZ

Celkem má 9 pohyblivých částí - krk, ramena, lokty, kyčle, kolena. Vlasy jsou všité do hlavy panenky a jsou velmi odolné. Děti je mohou snadno umýt a česat. Materiál vinyl. Obsahuje certifikát a DVD s prezentací účesů.Lena je součástí rodiny Götz panenek, které jsou očíslovány a vyráběny jako limitované edice podle nejvyšších standardů kvality. Jejich tváře byly navrženy designéry. Každá panenka je opatřena certifikátem.Vhodné pro děti od 3 let. Panenku doporučuji pro děti od 5 let.


Naše exkluzivní nová řada multi-společných stálých Dolls - Classic Kidz - Designer Edition Hildegard Gunzel. Zvláště vysoce kvalitní oblečení, zpracovány z nejkvalitnějších materiálů.

Vysoká kvalita vlasů - děti je umyjí snadno a také velmi snadno rozčesají.

Lena je z rodiny Goetz panenek, které jsou vyráběny, očíslovány a výroba je omezena na nejvyšší standardy kvality. Jejich tváře byly navrženy od renomovaných návrhářů. Jako značka kvality - každá panenka je opatřena certifikátem.panenka Götz CLASSIC KIDZ LENA 50 cm
Více kloubů stojící panenka, 50 cm, blond vlasy a modré oči,plně kloubová.Klouby i v loktech a kolenou .Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné.

Již v roce 1950 založili Marianne a Franz Götz v německém Rödentalu dnes vyhlášenou továrnu na panenky. V roce 1957 pak přišli na trh jako první s panenkou s otočnými díly, které se používají dodnes. Od této doby se výroba rozšířila i do USA a po revoluci také do Čech. Panenky díky své kvalitě dosáhly mezinárodního úspěchu a získaly mnoho ocenění.

Běžná cena: 2 850,00 Kč

Akční cena 2 490,00 Kč

   Götz panenka CLASSIC KIDZ LENA 50 cm

Detaily

panenka Götz CLASSIC KIDZ LENA 50 cm Více kloubová stojící panenka, 50 cm, blond vlasy a modré oči. Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné. 9-kloubová stojící panenka, 50cm vysoká, blond vlasy a modré oči, z kolekce CLASSIC KIDZ Naše exkluzivní nová řada multi-společných stálých Dolls - Classic Kidz - Designer Edition Hildegard Gunzel. Zvláště vysoce kvalitní oblečení, zpracovány z nejkvalitnějších materiálů. Vysoká kvalita vlasů - děti je umyjí snadno a také velmi snadno rozčesají. Lena je z rodiny Goetz panenek, které jsou vyráběny, očíslovány a výroba je omezena na nejvyšší standardy kvality. Jejich tváře byly navrženy od renomovaných návrhářů. Jako značka kvality - každá panenka je opatřena certifikátem.panenka Götz CLASSIC KIDZ LENA 50 cm Více kloubů stojící panenka, 50 cm, blond vlasy a modré oči,plně kloubová.Klouby i v loktech a kolenou .Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné. Již v roce 1950 založili Marianne a Franz Götz v německém Rödentalu dnes vyhlášenou továrnu na panenky. V roce 1957 pak přišli na trh jako první s panenkou s otočnými díly, které se používají dodnes. Od této doby se výroba rozšířila i do USA a po revoluci také do Čech. Panenky díky své kvalitě dosáhly mezinárodního úspěchu a získaly mnoho ocenění.

Další informace

Kód 1566031

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661