V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Götz panenka Happy Kidz Charlotte 50 cm

Götz panenka Charlotte 50 cm - novinka
9-kloubová stojící panenka s hnědými vlasy, hnědýma očima a certifikátem
klouby i v loktech a ramenou
stojící panenka s hnědými vlasy a hnědé očiSet se skládá z:
panenka Charlotte
košile
sako
šortky
lesklé punčocháče
boty
Čelenka s kloboukem
GÖTZ výrobna panenek
Hmotnost: ~ 690 g
prací

Plně flexibilní vinyl tělo

Doporučujeme panenku ve věku od 5 let
Již v roce 1950 založili Marianne a Franz Götz v německém Rödentalu dnes vyhlášenou továrnu na panenky. V roce 1957 pak přišli na trh jako první s panenkou s otočnými díly, které se používají dodnes. Od této doby se výroba rošířila i do USA a po revoluci také do Čech. Panenky díky své kvalitě dosáhly mezinárodního úspěchu a získaly mnoho ocenění. Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné. Kvalitní a česací vlasy.
2 350,00 Kč

   Götz panenka Happy Kidz Charlotte 50 cm

Detaily

Götz panenka Charlotte 50 cm - novinka 9-kloubová stojící panenka s hnědými vlasy, hnědýma očima a certifikátem 9-kloubová stojící panenka s hnědými vlasy, hnědýma očima a certifikátem klouby i v loktech a ramenou stojící panenka s hnědými vlasy a hnědé oči Set se skládá z: panenka Charlotte košile sako šortky lesklé punčocháče boty Čelenka s kloboukem Hmotnost: ~ 690 g prací tvrdé tělíčko CHARLOTTE je velmi elegantní malá dáma.Nosí tkaný kabátek se zlatým páskem, halenku, brokátové kraťásky, třpytivé punčošky a botky. Charlotte je součástí rodiny Götz ručně vytvářených panenek, které jsou očíslovány a vyráběny jako limitované edice podle nejvyšších standardů kvality. Jejich tváře byly navrženy designéry. Každá tato GÖTZ panenka je opatřena certifikátem jako ukazatel kvality. Obsahuje DVD se stylingem! Představuje různé účesy, které budete milovat spolu se svojí panenkou. Bavte se! 50 cm vysoká vinylová panenka Charlotte z kolekce HAPPY KIDZ od německé firmy GÖTZ Puppenmanufaktur Int. GmbH. Celkem 9 pohyblivých částí - krk, ramena, lokty, kyčle, kolena. Materiál vinyl. Vhodné pro děti od 3 let. Doporučujeme tuto panenku pro děti od 5 let. Plně flexibilní vinyl tělo Doporučujeme panenku ve věku od 5 let Již v roce 1950 založili Marianne a Franz Götz v německém Rödentalu dnes vyhlášenou továrnu na panenky. V roce 1957 pak přišli na trh jako první s panenkou s otočnými díly, které se používají dodnes. Od této doby se výroba rošířila i do USA a po revoluci také do Čech. Panenky díky své kvalitě dosáhly mezinárodního úspěchu a získaly mnoho ocenění. Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné. Kvalitní a česací vlasy.

Další informace

Kód 1666235

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661