V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Götz panenka Happy Kidz 50 cm MARIE

Panenka Marie od Götz
klouby i v loktech a kolenou stojící panenka s blond vlasy a modré oči
Sada obsahuje:
Marie
obleček motýlí víla
hůlka
křídla
punčocháče
vlasové doplňky
třpitivé botičky baleríny
styling DVD
Hmotnost: ~ 690 g
prací
ovladatelný
Plně flexibilní vinyl tělo

Doporučujeme panenku ve věku od 5 let
Již v roce 1950 založili Marianne a Franz Götz v německém Rödentalu dnes vyhlášenou továrnu na panenky. V roce 1957 pak přišli na trh jako první s panenkou s otočnými díly, které se používají dodnes. Od této doby se výroba rošířila i do USA a po revoluci také do Čech. Panenky díky své kvalitě dosáhly mezinárodního úspěchu a získaly mnoho ocenění. Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné. Kvalitní a česací vlasy.

Běžná cena: 2 450,00 Kč

Akční cena 2 000,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

   Götz panenka Happy Kidz 50 cm MARIE

Detaily

Panenka Marie od Götz 9-kloubová stojící panenka s blond vlasy, modrýma očima a certifikátem MARIE vás zavede do světa víl a fantazie. víla Marie je součástí rodiny Götz ručně vytvářených panenek, které jsou očíslovány a vyráběny jako limitované edice podle nejvyšších standardů kvality. Jejich tváře byly navrženy designéry. Každá tato GÖTZ panenka je opatřena certifikátem jako ukazatel kvality. Obsahuje DVD se stylingem! Představuje různé účesy, které budete milovat spolu se svojí panenkou. Bavte se! 50 cm vysoká vinylová panenka Marie z kolekce HAPPY KIDZ od německé firmy GÖTZ Puppenmanufaktur Int. GmbH. Celkem 9 pohyblivých částí - krk, ramena, lokty, kyčle, kolena. Materiál vinyl. Vhodné pro děti od 3 let. Doporučujeme tuto panenku pro děti od 5 let. klouby i v loktech a kolenou stojící panenka s blond vlasy a modré oči Sada obsahuje: Marie obleček motýlí víla hůlka křídla punčocháče vlasové doplňky třpitivé botičky baleríny styling DVD Hmotnost: ~ 690 g prací ovladatelný Plně flexibilní vinyl tělo 1666036. Doporučujeme panenku ve věku od 5 let Již v roce 1950 založili Marianne a Franz Götz v německém Rödentalu dnes vyhlášenou továrnu na panenky. V roce 1957 pak přišli na trh jako první s panenkou s otočnými díly, které se používají dodnes. Od této doby se výroba rošířila i do USA a po revoluci také do Čech. Panenky díky své kvalitě dosáhly mezinárodního úspěchu a získaly mnoho ocenění. Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné. Kvalitní a česací vlasy.

Další informace

Kód 227567

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613