V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Götz panenka 46 cm Precious Day Jessica ve spodním prádle k oblékání AKCE

Jessica jen ve spodním prádle Nyní můžete stylovat vlasy a oblékat panenku Götz podle svých představ.
To umožní velkou zábavu!
Mrkací oči
-stojící panenka.
Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi dlouhé odolné.
46 cm
225683
Tělo panenky je vyroben z tkaniny plněné vatou a přesto tak pevně, že může stát ! Panenka je plně kloubová. Kvalitní a česací vlasy, panenka je prací.
1490365
Různé účesy jsou prezentovány . Bavte se!
• Spací oči
• omyvatelný
• Měkké tělo

• Hmotnost: ~ 740 g
• Vhodné od 3 let
1490365

Běžná cena: 1 390,00 Kč

Akční cena 1 030,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

    Götz panenka 46 cm Precious Day Jessica ve spodním prádle k oblékání AKCE

Detaily

Jessica jen ve spodním prádle Nyní můžete styovat l vlasy a oblékat panenku Götz podle svých představ. To vám umožní velkou zábavu ! Mrkací oči ,stojící panenka. Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi dlouhé a odolné. panenka 46 cm Tělo panenky je vyroben z tkaniny plněné vatou a přesto tak pevně, že může stát ! Panenka je plně kloubová.. Kvalitní a česací vlasy, panenka je prací. 1490365 Götz Různé účesy jsou prezentoványBavte se! •mrkací oči • omyvatelný • Měkké tělo 5-kloubová panenka, 46 cm vysoká, blond vlasy, modré mrkací oči • Hmotnost: ~ 740 g • Vhodné od 3 let Panenky Götz jsou velmi kvalitní hračky, která vyrábí rodinná firma Gotz v Německu. Vyznačují se především tím, že vypadají velmi realisticky. Jsou určeny pro malé i velké slečny. Měří 50 cm a mají klouby v ramenou a kyčlích, které jsou pohyblivé do všech stran, takže působí naprosto věrohodně. Velkou předností panenek Götz jsou jejich vlasy přímo zakořeněné v hlavičce panenky, které lze snadno česat, kartáčovat, ale také umýt běžným vlasovým šamponem. Její vlásky jsou husté a rovnoměrné po celé hlavičce.Bez zajímavosti jistě není, že oči panenky Gotz prošly ruční výrobou. Tvářička nese realistický výraz. Pestrobarevné oblečení splňuje nejvyšší nároky poslední módy

Další informace

Kód 225683

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613