V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Götz Hannah Happy Birthday 50 cm - narozeninová velká AKCE pouze do vyprodání zásob!

Götz Hannah Happy Birthday novinka
Stojící panenka s dlouhými hnědými vlasy a hnědé oči
5-kloubová stojící panenka, 50cm vysoká, hnědé vlasy a hnědé oči, z kolekce HANNAH
Sada obsahuje:
Hannah panenku
šaty
punčocháče
kabelku
botičky Ballerinas
čelenka
Vaflovač ze dřeva
Misky ze dřeva
Oplatky dřevěné

Vysoce kvalitní 16-dílná sada
GÖTZ výrobna panenek
Hmotnost: ~ 820 g
prací
stojící panenka
Plně flexibilní vinylové tvrdé těla
Hannah se nemůže dočkat oslavy svých narozenin.

Celkem má 5 pohyblivých částí - krk, ramena, kyčle. Vlasy jsou všité do hlavy panenky a jsou velmi odolné. Děti je mohou snadno umýt a česat. Materiál vinyl. Obsahuje certifikát a DVD s prezentací účesů.

Hannah je součástí rodiny Götz panenek, které jsou očíslovány a vyráběny jako limitované edice podle nejvyšších standardů kvality. Jejich tváře byly navrženy designéry. Každá panenka je opatřena certifikátem.

Vhodné pro děti od 3 let.
Již v roce 1950 založili Marianne a Franz Götz v německém Rödentalu dnes vyhlášenou továrnu na panenky. V roce 1957 pak přišli na trh jako první s panenkou s otočnými díly, které se používají dodnes. Od této doby se výroba rošířila i do USA a po revoluci také do Čech. Panenky díky své kvalitě dosáhly mezinárodního úspěchu a získaly mnoho ocenění. Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné. Kvalitní a česací vlasy.

Běžná cena: 2 450,00 Kč

Akční cena 2 100,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

    Götz Hannah Happy Birthday 50 cm - narozeninová velká AKCE pouze do vyprodání zásob!

Detaily

Götz Hannah Happy Birthday novinka Stojící panenka s dlouhými hnědými vlasy a hnědé oči 5-kloubová stojící panenka, 50cm vysoká, hnědé vlasy a hnědé oči, z kolekce HANNAH Sada obsahuje: Hannah panenku šaty punčocháče kabelku botičky Ballerinas čelenka Vaflovač ze dřeva Misky ze dřeva Oplatky dřevěné Vysoce kvalitní 16-dílná sada GÖTZ výrobna panenek Hmotnost: ~ 820 g prací stojící panenka Plně flexibilní vinylové tvrdé těla Hannah se nemůže dočkat oslavy svých narozenin. Celkem má 5 pohyblivých částí - krk, ramena, kyčle. Vlasy jsou všité do hlavy panenky a jsou velmi odolné. Děti je mohou snadno umýt a česat. Materiál vinyl. Obsahuje certifikát a DVD s prezentací účesů. Hannah je součástí rodiny Götz panenek, které jsou očíslovány a vyráběny jako limitované edice podle nejvyšších standardů kvality. Jejich tváře byly navrženy designéry. Každá panenka je opatřena certifikátem. Vhodné pro děti od 3 let. Již v roce 1950 založili Marianne a Franz Götz v německém Rödentalu dnes vyhlášenou továrnu na panenky. V roce 1957 pak přišli na trh jako první s panenkou s otočnými díly, které se používají dodnes. Od této doby se výroba rošířila i do USA a po revoluci také do Čech. Panenky díky své kvalitě dosáhly mezinárodního úspěchu a získaly mnoho ocenění. Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné. Kvalitní a česací vlasy. 1659078

Další informace

Kód 227677

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613