V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Götz Hannah at the design studio 50 cm

Götz Hannah at the design studio 50 cm
HANNAH v designérském studiu - stojící panenka s dlouhými hnědými vlasy a hnědýma očima
5-kloubová stojící panenka, 50cm vysoká, má hnědé vlasy a hnědé oči, z kolekce HANNAH
Kvalitní 16-ti dílná sada.
HANNAH má na sobě růžové džíny, bílou halenku s květovaným límečkem, džínovou bundičku a bílé botky.

Hannah miluje šití a ušije si své vlastní oblečení. Jako příslušenství má figurínu na šaty, střih na ušití legín a šatiček, nůžky, jehly, jehelníček, látky a taštičku pro uložení šičích propriet. Barvy látek se mohou lišit od vyobrazení.

Obsahuje DVD se stylingem! Představuje různé účesy, které budete milovat spolu se svojí panenkou. Bavte se!

Vlasy jsou vyrobeny z kvalitního materiálu pro přirozený vzhled panenky, jsou všité do hlavy panenky a jsou velmi odolné. Děti je mohou snadno mýt, česat a vytvářet tak různé účesy. Kreativita vašich dětí bude neomezená.

50 cm vysoká vinylová panenka HANNAH od německé firmy GÖTZ Puppenmanufaktur Int. GmbH. Materiál vinyl.
Doporučujeme tuto panenku pro děti od 5 let.

VAROVÁNÍ: Není vhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části a ostré předměty k šití.


HANNAH v designérském studiu - stojící panenka s dlouhými hnědými vlasy a hnědýma očima

Již v roce 1950 založili Marianne a Franz Götz v německém Rödentalu dnes vyhlášenou továrnu na panenky. V roce 1957 pak přišli na trh jako první s panenkou s otočnými díly, které se používají dodnes. Od této doby se výroba rošířila i do USA a po revoluci také do Čech. Panenky díky své kvalitě dosáhly mezinárodního úspěchu a získaly mnoho ocenění.

Běžná cena: 2 450,00 Kč

Akční cena 2 190,00 Kč

    Götz Hannah at the design studio 50 cm

Detaily

Götz Hannah at the design studio 50 cm HANNAH v designérském studiu - stojící panenka s dlouhými hnědými vlasy a hnědýma očima 5-kloubová stojící panenka, 50cm vysoká, má hnědé vlasy a hnědé oči, z kolekce HANNAH Kvalitní 16-ti dílná sada. HANNAH má na sobě růžové džíny, bílou halenku s květovaným límečkem, džínovou bundičku a bílé botky. Hannah miluje šití a ušije si své vlastní oblečení. Jako příslušenství má figurínu na šaty, střih na ušití legín a šatiček, nůžky, jehly, jehelníček, látky a taštičku pro uložení šičích propriet. Barvy látek se mohou lišit od vyobrazení. Obsahuje DVD se stylingem! Představuje různé účesy, které budete milovat spolu se svojí panenkou. Bavte se! Vlasy jsou vyrobeny z kvalitního materiálu pro přirozený vzhled panenky, jsou všité do hlavy panenky a jsou velmi odolné. Děti je mohou snadno mýt, česat a vytvářet tak různé účesy. Kreativita vašich dětí bude neomezená. 50 cm vysoká vinylová panenka HANNAH od německé firmy GÖTZ Puppenmanufaktur Int. GmbH. Materiál vinyl. Doporučujeme tuto panenku pro děti od 5 let. VAROVÁNÍ: Není vhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části a ostré předměty k šití. HANNAH v designérském studiu - stojící panenka s dlouhými hnědými vlasy a hnědýma očima Již v roce 1950 založili Marianne a Franz Götz v německém Rödentalu dnes vyhlášenou továrnu na panenky. V roce 1957 pak přišli na trh jako první s panenkou s otočnými díly, které se používají dodnes. Od této doby se výroba rošířila i do USA a po revoluci také do Čech. Panenky díky své kvalitě dosáhly mezinárodního úspěchu a získaly mnoho ocenění.

Další informace

Kód 269345

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661