V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Götz Hannah 50 cm + kadeřnický pokojík

Götz Hannah 50 cm + kadeřnický pokojík
Sada obsahuje :
kadeřncký stůl
kadeřnická židle
panenka 50 cm Hannah s kadeřnické šaty, různé natáčky, sponky do vlasů, vlasy gumy, vysoušeč vlasů a curling kartáčem, vč. Styling DVD
GÖTZ výrobna panenek
Hmotnost: ~ 820 g
prací
ovladatelný
Plně flexibilní vinylové tvrdé těla

Vhodné od 3 let, doporučujeme panenku ve věku od 5 let
Již v roce 1950 založili Marianne a Franz Götz v německém Rödentalu dnes vyhlášenou továrnu na panenky. V roce 1957 pak přišli na trh jako první s panenkou s otočnými díly, které se používají dodnes. Od této doby se výroba rošířila i do USA a po revoluci také do Čech. Panenky díky své kvalitě dosáhly mezinárodního úspěchu a získaly mnoho ocenění. Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné. Kvalitní a česací vlasy.

Běžná cena: 4 999,00 Kč

Akční cena 3 999,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

 Götz Hannah 50 cm + kadeřnický pokojík

Detaily

Sada obsahuje: kadeřncký stůl kadeřnická židle panenka 50 cm Hannah s kadeřnické šaty, různé natáčky, sponky do vlasů, vlasy gumy, vysoušeč vlasů a curling kartáčem, vč. Styling DVD GÖTZ výrobna panenek Hmotnost: ~ 820 g prací ovladatelný Plně flexibilní vinylové tvrdé těla Vhodné od 3 let, doporučujeme panenku ve věku od 5 let Již v roce 1950 založili Marianne a Franz Götz v německém Rödentalu dnes vyhlášenou továrnu na panenky. V roce 1957 pak přišli na trh jako první s panenkou s otočnými díly, které se používají dodnes. Od této doby se výroba rošířila i do USA a po revoluci také do Čech. Panenky díky své kvalitě dosáhly mezinárodního úspěchu a získaly mnoho ocenění. Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné. Kvalitní a česací vlasy.

Další informace

Kód 3402729

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613