V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Freestylová koloběžka Black Dragon Stunt Scooter

Freestylová koloběžka Black Dragon Stunt Scooter může být dobrý dopravní prostředek po městě, ale svojí stavbou je předurčená k provádění triků a nejlépe se tedy bude cítit a také Vy si jí nejvíce užijete ve skateparku. Freestyle koloběžku Black Dragon Stunt Scooter tvoří "T" řidítka osazená TPR gumovými rukojeťmi s gripem a ochranou proti bočnímu nárazu a otočná o 360°, svařovaná s masivním ocelovým tubusem. Ten je s ocelovým rámem obdelníkového profilu spojený trojitou fixační svorkou pro přesné a ostré řízení. Na rám koloběžky navazuje hliníkové stupátko s celoplošným zdrsněným gripem a grafikou. Freestylová koloběžka Black Dragon Stunt Scooter je vybavená 100 mm velkými polyuretanovými kolečky s tvrdostí 85A a kuličkovými ložisky ABEC 7, které dodají plynulé jízdní vlastnosti. A pro jistotu, že by jízdní vlastnosti byly až moc dobré, je tu brzda z pružného ocelového plátu v podobě zadního blatníku. Black Dragon Stunt Scooter je lehká, designově zdařilá freestyle koloběžka s vysokou kvalitou materiálů a zpracování pro provádění všech běžných triků.

Stunt Scooter:
- ocelová / hliníková konstrukce
- hmotnost: 3,5 kg
- maximální zatížení: 100 kg
- celková délka: 64 cm
- šířka řídítek: 44 cm
- výška řidítek od země: 83 cm
- výška stupátka od země: 6,5 cm
- rozměr stupátka: 48 x 11 cm / 33 x 10,5 cm
- rozměr koleček: 10 x 2,4 cm
- tvrdost koleček: 85A
- kuličková ložiska: ABEC 7

Běžná cena: 1 899,00 Kč

Akční cena 1 550,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Freestylová koloběžka Black Dragon Stunt Scooter

Detaily

Freestylová koloběžka Black Dragon Stunt Scooter může být dobrý dopravní prostředek po městě, ale svojí stavbou je předurčená k provádění triků a nejlépe se tedy bude cítit a také Vy si jí nejvíce užijete ve skateparku. Freestyle koloběžku Black Dragon Stunt Scooter tvoří "T" řidítka osazená TPR gumovými rukojeťmi s gripem a ochranou proti bočnímu nárazu a otočná o 360°, svařovaná s masivním ocelovým tubusem. Ten je s ocelovým rámem obdelníkového profilu spojený trojitou fixační svorkou pro přesné a ostré řízení. Na rám koloběžky navazuje hliníkové stupátko s celoplošným zdrsněným gripem a grafikou. Freestylová koloběžka Black Dragon Stunt Scooter je vybavená 100 mm velkými polyuretanovými kolečky s tvrdostí 85A a kuličkovými ložisky ABEC 7, které dodají plynulé jízdní vlastnosti. A pro jistotu, že by jízdní vlastnosti byly až moc dobré, je tu brzda z pružného ocelového plátu v podobě zadního blatníku. Black Dragon Stunt Scooter je lehká, designově zdařilá freestyle koloběžka s vysokou kvalitou materiálů a zpracování pro provádění všech běžných triků. Stunt Scooter: - ocelová / hliníková konstrukce - hmotnost: 3,5 kg - maximální zatížení: 100 kg - celková délka: 64 cm - šířka řídítek: 44 cm - výška řidítek od země: 83 cm - výška stupátka od země: 6,5 cm - rozměr stupátka: 48 x 11 cm / 33 x 10,5 cm - rozměr koleček: 10 x 2,4 cm - tvrdost koleček: 85A - kuličková ložiska: ABEC 7

Další informace

Kód H3ESS

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613