V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

FORMULE šlapací motokára BARCELONA AIR 5 - 10 let zelená

První autíčko zvané KETTCAR vyjelo z továrny v Německu už v roce 1962. Za více než 50 let existence si dětská autíčka KETTLER získala srdce více než patnácti milionů dětí po celém světě. Naprostým hitem jsou právě teď mezi dětmi, ale i rodiči, kteří chtějí dětem dopřát pohyb a zábavu na čerstvém vzduchu. Široká nabídka šlapacích motokár je každý rok obohacena o nové modely. Všechna autíčka KETTLER jsou vyrobena v Německu a splňují přísná bezpečnostní kritéria.

Parametry dětské motokáry BARCELONA AIR
kvalitní ocelový rám s povrchovou úpravou odolnou proti poškrábání
ergonomicky tvarované sedadlo, jednoduše nastavitelné
možnost manuálně zařadit volnoběh
ruční brzda s účinností na obě zadní kola
nafukovací pneumatiky se sportovními poklicemi
doporučeno pro děti ve věku 5-10 let s tělesnou výškou 110-140 cm
rozměry (d × š × v): 125 × 72 × 67 cm
hmotnost: 17 kg
vyrobeno v Německu
Kde nakoupit/vyzkoušet
Šlapací auto Barcelona Air si můžete přijít prohlédnout do showroomů KETTLER v Praze a spojit tak příjemné s užitečným - dětské šlapací auto vyzkoušet a zároveň rovnou na místě získat i odborné poradenství.

MADE in GERMANY
3 roky záruka, značkový servis KETTLER
testováno podle přísných bezpečnostních norem TÜV
ohodnoceno prestižním certifikátem jakosti GS

Běžná cena: 9 550,00 Kč

Akční cena 8 300,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

FORMULE šlapací motokára BARCELONA AIR 5 - 10  let zelená

Detaily

První autíčko zvané KETTCAR vyjelo z továrny v Německu už v roce 1962. Za více než 50 let existence si dětská autíčka KETTLER získala srdce více než patnácti milionů dětí po celém světě. Naprostým hitem jsou právě teď mezi dětmi, ale i rodiči, kteří chtějí dětem dopřát pohyb a zábavu na čerstvém vzduchu. Široká nabídka šlapacích motokár je každý rok obohacena o nové modely. Všechna autíčka KETTLER jsou vyrobena v Německu a splňují přísná bezpečnostní kritéria. Parametry dětské motokáry BARCELONA AIR kvalitní ocelový rám s povrchovou úpravou odolnou proti poškrábání ergonomicky tvarované sedadlo, jednoduše nastavitelné možnost manuálně zařadit volnoběh ruční brzda s účinností na obě zadní kola nafukovací pneumatiky se sportovními poklicemi doporučeno pro děti ve věku 5-10 let s tělesnou výškou 110-140 cm rozměry (d × š × v): 125 × 72 × 67 cm hmotnost: 17 kg vyrobeno v Německu Kde nakoupit/vyzkoušet Šlapací auto Barcelona Air si můžete přijít prohlédnout do showroomů KETTLER v Praze a spojit tak příjemné s užitečným - dětské šlapací auto vyzkoušet a zároveň rovnou na místě získat i odborné poradenství. MADE in GERMANY 3 roky záruka, značkový servis KETTLER testováno podle přísných bezpečnostních norem TÜV ohodnoceno prestižním certifikátem jakosti GS

Další informace

Kód T01050-0010K

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661