V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Farma Wader 25450

stavebnice FARMA , obsahuje domeček ,zvířata a traktor s vlekem, viz. obrázek, rozměr krabice 60 x40 cm
farma Wader, kvalitní plast
Barevná farma pro opravdové farmáře. Na farmě je opravdu živo, malí farmáři mohou chovat : slepice, koníka, ovečku, prasátko a kravičku. Na farmě jsou i stroje pro práci na poli pro opravdové farmáře.
Součástí balení je i traktor s valníkem. Na farmě můžete pomocí výtahu uklízet balíky sena, slepičky mají vlez do kurníku po žebříku, koník a kravička svoji stáj, prasátko svůj chlívek. Farma se dá celá uzavřít a přenášet nebo vzít s sebou na cesty.
Figurky cca 9 cm , traktor bez vleku 12 cm

Běžná cena: 790,00 Kč

Akční cena 650,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Farma Wader 25450

Detaily

stavebnice FARMA , obsahuje domeček ,zvířata a traktor s vlekem, viz. obrázek, rozměr krabice 60 x40 cm farma Wader, kvalitní plast Barevná farma pro opravdové farmáře. Na farmě je opravdu živo, malí farmáři mohou chovat : slepice, koníka, ovečku, prasátko a kravičku. Na farmě jsou i stroje pro práci na poli pro opravdové farmáře. Součástí balení je i traktor s valníkem. Na farmě můžete pomocí výtahu uklízet balíky sena, slepičky mají vlez do kurníku po žebříku, koník a kravička svoji stáj, prasátko svůj chlívek. Farma se dá celá uzavřít a přenášet nebo vzít s sebou na cesty. Figurky cca 9 cm , traktor bez vleku 12 cm

Další informace

Kód 1579

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613