V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Elektrické auto Mercedes-Benz 6V červené

Elektrické auto Mercedes-Benz 6V červené
Popis a poznámky

Nádherný mercedes pro Vaše děti. Auto skvěle jezdí a má silný motor s náhonem kol. Jezdí sešlápnutím pedálu u řidiče nebo je auto ovládáno dálkovým ovladačem. Směr jízdy určíte páčkou vpřed/vzad, která je u volantu. Auto má hodně funkcí jako je tlačítko startování, které imituje zvuky opravdového startování, tlačítko zapnutí a vypnutí světel, zdířka pro MP3 přehrávač a zpětná zrcátka. Na volantu je tlačítko, které po stlačení hraje až 3 melodie. Kvalitní kola, pevná a kvalitní konstrukce, to vše je zárukou bezpečí pro Vaše děti. Baterie se jednoduše nabíjí nabíječkou. S autíčkem si užijete spoustu legrace a zábavy. Baterie do dálkového ovladače nejsou součástí balení.

Charakteristika:
- určené pro děti 3-6 let, do hmotnosti 30 kg
- silný motor DC6V/4.5AH
- dálkové ovládání pro rodiče (jízda vpřed, vzad, vlevo, vpravo) - dosah 30m
- dálkové ovládání na 3x1,5V AA baterie
- pedál u řidiče ovládající jízdu
- pohodlné sedadlo s bezpečnostním pásem
- tlačítko ovládající světla
- tlačítko, které imituje zvuky startování
- tlačítko, které ovládá jízdu vpřed/vzad
- 3 melodie
- zdířka pro připojení vlastního MP3 přehrávače (kabel je součástí balení)
- jezdí na nabíjecí akumulátor
- kvalitní kola s krytem

- klakson
Rozměry:
- čas dobíjení baterie: 9-10 hod
- typ baterie: 6V - 4.5AH
- výkon motoru cca 18W
- doba provozu 1-2 hod
- délka 110.6 cm
- šířka 65 cm
- výška 48 cm
- průměr kol cca 21 cm
- šířka kola cca 8,5 cm

Běžná cena: 4 999,00 Kč

Akční cena 4 299,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Elektrické auto Mercedes-Benz 6V červené

Detaily

Elektrické auto Mercedes-Benz 6V červené Popis a poznámky Nádherný mercedes pro Vaše děti. Auto skvěle jezdí a má silný motor s náhonem kol. Jezdí sešlápnutím pedálu u řidiče nebo je auto ovládáno dálkovým ovladačem. Směr jízdy určíte páčkou vpřed/vzad, která je u volantu. Auto má hodně funkcí jako je tlačítko startování, které imituje zvuky opravdového startování, tlačítko zapnutí a vypnutí světel, zdířka pro MP3 přehrávač a zpětná zrcátka. Na volantu je tlačítko, které po stlačení hraje až 3 melodie. Kvalitní kola, pevná a kvalitní konstrukce, to vše je zárukou bezpečí pro Vaše děti. Baterie se jednoduše nabíjí nabíječkou. S autíčkem si užijete spoustu legrace a zábavy. Baterie do dálkového ovladače nejsou součástí balení. Charakteristika: - určené pro děti 3-6 let, do hmotnosti 30 kg - silný motor DC6V/4.5AH - dálkové ovládání pro rodiče (jízda vpřed, vzad, vlevo, vpravo) - dosah 30m - dálkové ovládání na 3x1,5V AA baterie - pedál u řidiče ovládající jízdu - pohodlné sedadlo s bezpečnostním pásem - tlačítko ovládající světla - tlačítko, které imituje zvuky startování - tlačítko, které ovládá jízdu vpřed/vzad - 3 melodie - zdířka pro připojení vlastního MP3 přehrávače (kabel je součástí balení) - jezdí na nabíjecí akumulátor - kvalitní kola s krytem - klakson Rozměry: - čas dobíjení baterie: 9-10 hod - typ baterie: 6V - 4.5AH - výkon motoru cca 18W - doba provozu 1-2 hod - délka 110.6 cm - šířka 65 cm - výška 48 cm - průměr kol cca 21 cm - šířka kola cca 8,5 cm

Další informace

Kód 15820C

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613