V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

dřevěný stoleček a tabule 2 v 1

letošní novinka na trhu,dva v jednom.
Výrobek nabízí dvě postavení a to stojanovou tabuli nebo stolek.
Dítě velmi rychle a snadno bez jakéhokoliv šroubování předělá tabuli na stolek a opačně.
Výrobek se skládá z - tabulky - líc je sololit stříkaný tabulovou barvou na křídy,rub je bílá fólie na fixky opatřená číslicemi a abecedou+obrázky
na vymalovávání,roličky papíru - malování pastelkami nebo barvami,dřevěné vzorové desky s barevným obrázkem čtyř ročních období,dřevěné základny,dvou opěrek, odkládací lišty,balíčku se spojovacím materiálem a montážního návodu
vyrobily pro Vás zlaté české ručičky
Rozměr tabule cca 66 x 53 x 94 cm.
Rozměr stolečku cca 66 x 60 x 53 cm.
Výrobek nabízí 2 nastavení: Stojanová tabule,nebo stoleček.Stolek získáme jednoduchým stlačením tabule do vodorovné polohy.

Běžná cena: 999,00 Kč

Akční cena 799,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

 dřevěný stoleček a tabule 2 v 1

Detaily

letošní novinka na trhu,dva v jednom. Výrobek nabízí dvě postavení a to stojanovou tabuli nebo stolek. Dítě velmi rychle a snadno bez jakéhokoliv šroubování předělá tabuli na stolek a opačně. Výrobek se skládá z - tabulky - líc je sololit stříkaný tabulovou barvou na křídy,rub je bílá fólie na fixky opatřená číslicemi a abecedou+obrázky na vymalovávání,roličky papíru - malování pastelkami nebo barvami,dřevěné vzorové desky s barevným obrázkem čtyř ročních období,dřevěné základny,dvou opěrek, odkládací lišty,balíčku se spojovacím materiálem a montážního návodu vyrobily pro Vás zlaté české ručičky Rozměr tabule cca 66 x 53 x 94 cm. Rozměr stolečku cca 66 x 60 x 53 cm. Výrobek nabízí 2 nastavení: Stojanová tabule,nebo stoleček.Stolek získáme jednoduchým stlačením tabule do vodorovné polohy.

Další informace

Kód JV3

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661