V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Disney pletení, ledové království Pletací stůl Disney Frozen II


Pletací stůl Disney Frozen II
Pokud máte doma šikovnou švadlenku, neváhejte ji obdarovat kreativní pletací sadou Frozen II. Tato kreativní sada kombinuje prvky určené k pletení s tématikou animované pohádky Ledové království, což okouzlí nejednu tvůrčí holčičku. Která malá parádnice by si nechtěla vyzkoušet uplést vlastní šálu či čepici? Pletací stolek Frozen II poslouží jako ideální pomůcka k rozvoji dětské kreativity. Sada obsahuje kromě základního příslušenství k pletení i 30 cm vlny, ozdobné korálky a slušivý přívěšek s motivem princezen Elsy a Anny. Nechybí ani podrobný obrázkový návod, který holčičku provede celým pletením.

Klíčové vlastnosti kreativní sady Pletací stůl Disney Frozen II
Kreativní pletací sada s motivem animované pohádky Ledové království
Pletací stůl nabízí možnost uplést si vlastní šálu, čepici a další doplňky
Sada obsahuje bohaté pletací příslušenství včetně korálků či přívěsku s motivy Frozen princezen
Pletacímu umu napomůže detailní obrázkový návod
Vyrobeno z plastu
Obsah balení:
1 × umělohmotná jehla
1 × pletací stroj
?1 × plisovaná podložka
30 cm vlny
6 × korálky
6 × 90 cm šňůrka
1 × 45 cm šňůrka
1 × přívěšek s motivem princezen Anny a Elsy
1 × podrobný návod s obrázky

Rozměry balení:
30 × 24 × 7,5 cm

Parametry a specifikace
Potřeba dokoupit tužkové baterie Ne
Určení Pro holky
Vhodné od 6 let
Znáte z Ledové království

Běžná cena: 330,00 Kč

Akční cena 299,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Disney pletení, ledové království Pletací stůl Disney Frozen II

Detaily

Pletací stůl Disney Frozen II Pokud máte doma šikovnou švadlenku, neváhejte ji obdarovat kreativní pletací sadou Frozen II. Tato kreativní sada kombinuje prvky určené k pletení s tématikou animované pohádky Ledové království, což okouzlí nejednu tvůrčí holčičku. Která malá parádnice by si nechtěla vyzkoušet uplést vlastní šálu či čepici? Pletací stolek Frozen II poslouží jako ideální pomůcka k rozvoji dětské kreativity. Sada obsahuje kromě základního příslušenství k pletení i 30 cm vlny, ozdobné korálky a slušivý přívěšek s motivem princezen Elsy a Anny. Nechybí ani podrobný obrázkový návod, který holčičku provede celým pletením. Klíčové vlastnosti kreativní sady Pletací stůl Disney Frozen II Kreativní pletací sada s motivem animované pohádky Ledové království Pletací stůl nabízí možnost uplést si vlastní šálu, čepici a další doplňky Sada obsahuje bohaté pletací příslušenství včetně korálků či přívěsku s motivy Frozen princezen Pletacímu umu napomůže detailní obrázkový návod Vyrobeno z plastu Obsah balení: 1 × umělohmotná jehla 1 × pletací stroj ?1 × plisovaná podložka 30 cm vlny 6 × korálky 6 × 90 cm šňůrka 1 × 45 cm šňůrka 1 × přívěšek s motivem princezen Anny a Elsy 1 × podrobný návod s obrázky Rozměry balení: 30 × 24 × 7,5 cm Parametry a specifikace Potřeba dokoupit tužkové baterie Ne Určení Pro holky Vhodné od 6 let Znáte z Ledové království

Další informace

Kód 42030L

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613