V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Dětský hrnčířský kruh

Objevte v sobě kreativitu a trpělivost. Vytvořte si svůj jedinečný hliněný výrobek!

Hrnčířský kruh je druh hračky pro vzdělávání v ruční práci. Děti vytvářejí ručně výrobky úplně samy, což jim napomůže procvičit v ruční práci, rozvinout jejich umělecké vlohy a zlepšit jejich koordinační schopnosti. Hrnčířský kruh se velmi snadno ovládá, má 2 rychlosti. Hlína je zdravotně nezávadná. Na vytvořený hliněný předmět lze následně malovat.

Hrnčířský kruh - obsah sady:

hrnčířský kruh na baterie 2x1,5V „D“
tác, podpěra pro zdobení a tvarování
modelovací hmota 800 g
2 ks špachtle
struna s úchopy
malířská paleta
6 ks kelímků s barvou, 2 ks štětců

Běžná cena: 599,00 Kč

Akční cena 440,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Dětský hrnčířský kruh

Detaily

Hrnčířský kruh Objevte v sobě kreativitu a trpělivost. Vytvořte si svůj jedinečný hliněný výrobek! Hrnčířský kruh je druh hračky pro vzdělávání v ruční práci. Děti vytvářejí ručně výrobky úplně samy, což jim napomůže procvičit v ruční práci, rozvinout jejich umělecké vlohy a zlepšit jejich koordinační schopnosti. Hrnčířský kruh se velmi snadno ovládá, má 2 rychlosti. Hlína je zdravotně nezávadná. Na vytvořený hliněný předmět lze následně malovat. Hrnčířský kruh - obsah sady: hrnčířský kruh na baterie (2x1,5V „D“) tác, podpěra pro zdobení a tvarování modelovací hmota 800 g 2 ks špachtle struna s úchopy malířská paleta 6 ks kelímků s barvou, 2 ks štětců Na hrnčířský kruh poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

Další informace

Kód 54321JS

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613