V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Dětské odrážedlo kolo-nafukovací kola

Dětské odrážedlo stříbrná
ocelový rám
zadní "V" brzda
nosnost 40 kg
Každá procházka, rodinný výlet se pro vaše dítě stane zábavou. S pomocí odrážedla se jednoduše odpichuje a jede. Dětské odrážedlo dokonale plní funkci tréninku malých budoucích cyklistů. Dítě se zábavnou formou samo naučí dobře držet rovnováhu a přechod na klasické kolo je pak už hračkou. Přídavná balanční kolečka u velkého kola tak už nejsou zpravidla potřeba. Barevná kombinace se hodí pro kluky i holčičky a je určena pro cyklisty od 3 do 7 let. Atestace CE dle EN 71.

Příjemné polstrování sedačky i řidítek. Kolečka o velikosti 12".

- ocelový rám

- hliníkové ráfky

- gumové ručky řídítek

- hmotnost 5 kg

- nosnost 40 kg

Běžná cena: 1 750,00 Kč

Akční cena 1 450,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Dětské odrážedlo kolo-nafukovací kola

Detaily

Dětské odrážedlo stříbrná ocelový rám zadní "V" brzda nosnost 40 kg Každá procházka, rodinný výlet se pro vaše dítě stane zábavou. S pomocí odrážedla se jednoduše odpichuje a jede. Dětské odrážedlo dokonale plní funkci tréninku malých budoucích cyklistů. Dítě se zábavnou formou samo naučí dobře držet rovnováhu a přechod na klasické kolo je pak už hračkou. Přídavná balanční kolečka u velkého kola tak už nejsou zpravidla potřeba. Barevná kombinace se hodí pro kluky i holčičky a je určena pro cyklisty od 3 do 7 let. Atestace CE dle EN 71. Příjemné polstrování sedačky i řidítek. Kolečka o velikosti 12". - ocelový rám - hliníkové ráfky - gumové ručky řídítek - hmotnost 5 kg - nosnost 40 kg

Další informace

Kód 2044S

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613