V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Dětská koloběžka v růžové barvě ABEC 5

Snadné skládání, neklouzavý nášlap, skládací pěnové gripy, originální grafika.
Dětská koloběžka v růžové barvě potěší děvčata a mladé slečny díky svému barevnému zpracování, jízdním vlastnostem a možnosti jejího složení na minimální velikost. To přijde vhod při cestování po městě. Mezi standartní vybavení patří neklouzavá deska s potiskem, nášlapná brzda a polyutretanová kolečka vybavená ložisky ABEC 5. Samozřejmostí jsou také řidítka pokrytá příjemným pěnovým materiálem pro lepší a komfortnější uchopení.

Technický popis:
hliníkový rám
nášlapná zadní brzda
skládací pěnové gripy
snadné skládání
tištěný neklouzavý nášlap
originální grafika
kolečka: PU 125 mm
ložiska: ABEC 5
výška řídítek: 75-80 cm
šířka řidítek: 38 cm
délka koloběžky: 66 cm
nosnost: 50 kg
hmotnost: 2,13 kg
vhodné pro děti od 4 let

Běžná cena: 899,00 Kč

Akční cena 799,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Dětská koloběžka  v růžové barvě ABEC 5

Detaily

Snadné skládání, neklouzavý nášlap, skládací pěnové gripy, originální grafika. Dětská koloběžka v růžové barvě potěší děvčata a mladé slečny díky svému barevnému zpracování, jízdním vlastnostem a možnosti jejího složení na minimální velikost. To přijde vhod při cestování po městě. Mezi standartní vybavení patří neklouzavá deska s potiskem, nášlapná brzda a polyutretanová kolečka vybavená ložisky ABEC 5. Samozřejmostí jsou také řidítka pokrytá příjemným pěnovým materiálem pro lepší a komfortnější uchopení. Technický popis: hliníkový rám nášlapná zadní brzda skládací pěnové gripy snadné skládání tištěný neklouzavý nášlap originální grafika kolečka: PU 125 mm ložiska: ABEC 5 výška řídítek: 75-80 cm šířka řidítek: 38 cm délka koloběžky: 66 cm nosnost: 50 kg hmotnost: 2,13 kg vhodné pro děti od 4 let

Další informace

Kód O241NPISL

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661