V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Dětská koloběžka fialová

Koloběžka se 3 nastavitelnými výškami řidítek, skládací pěnové gripy, neklouzavý nášlap.
Dětská koloběžka fialováje stylová a barevně krásně vyvedená dívčí koloběžka se skládacími řidítky a gripy, a jde tak minimalizovat na co nejmenší velikost pro přenášení. Koloběžky jsou vyrobeny z příjemného pěnového materiálu a dobře se drží. Příjemné zážitky z jízdy zaručují PVC kolečka s kvalitními ložisky ABEC 5 a v neposlední řadě i nášlap s protiskluzovými vlastnostmi. Nastavení řidítek lze přizpůsobit Vaší princezně do 3 možných výšek. Děvčaty oblíbený motiv seriálové teenagerky Violetty je atraktivní, a proto udělá i Vaší holčičce radost.
Technický popis:
hliníkový rám
nastavitelná výška řidítek ve 3 krocích
skládací pěnové gripy
nášlapná zadní brzda
snadné skládání
tištěný neklouzavý nášlap
ložiska: ABEC 5
kolečka: PVC 120 mm
výška řídítek: 68-79 cm
nosnost: 50 kg
hmotnost: 2,2 kg
doporučený věk: od 5 let

Běžná cena: 999,00 Kč

Akční cena 899,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Dětská koloběžka fialová

Detaily

Koloběžka se 3 nastavitelnými výškami řidítek, skládací pěnové gripy, neklouzavý nášlap. Dětská koloběžka fialová je stylová a barevně krásně vyvedená dívčí koloběžka se skládacími řidítky a gripy, a jde tak minimalizovat na co nejmenší velikost pro přenášení. Koloběžky jsou vyrobeny z příjemného pěnového materiálu a dobře se drží. Příjemné zážitky z jízdy zaručují PVC kolečka s kvalitními ložisky ABEC 5 a v neposlední řadě i nášlap s protiskluzovými vlastnostmi. Nastavení řidítek lze přizpůsobit Vaší princezně do 3 možných výšek. Děvčaty oblíbený motiv seriálové teenagerky Violetty je atraktivní, a proto udělá i Vaší holčičce radost. Technický popis: hliníkový rám nastavitelná výška řidítek ve 3 krocích skládací pěnové gripy nášlapná zadní brzda snadné skládání tištěný neklouzavý nášlap ložiska: ABEC 5 kolečka: PVC 120 mm výška řídítek: 68-79 cm nosnost: 50 kg hmotnost: 2,2 kg doporučený věk: od 5 let

Další informace

Kód 11797ISL

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661