V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Cars - Šlapací formule motokára-Akce

Popis produktu Cars - Šlapací formule

Šlapací čtyřkolka Cars je krásná sytě červená čtyřkolka s obrázkem z pohádky Cars, která je velmi oblíbenou u všech dětí. Čtyřkolka má pevnou konstrukci a je vybavena snímatelným pohonem řetězového systému aktivovaný tak, že, řidič-uživatel má páku po ruce. Pro použití "volnoběhu", musí být páka posunuta dozadu-směrem k sedadlu, aby se uvolnil řetěz v systému pohonu. Vedle sedadla je umístěna ruční brzda. Řetěz je zcela zakrytý.
Sedadlo je nastavitelné ( vpřed nebo vzad).
Na pneumatikách jsou gumové pásky pro tišší jízdu.
Max. nosnost dítěte : 35 kg
Vhodné pro děti: 3+
Váha čtyřkolky: 11,26 kg

Běžná cena: 3 529,00 Kč

Akční cena 2 650,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Cars - Šlapací formule motokára-Akce

Detaily

Popis produktu Cars - Šlapací formule Šlapací čtyřkolka Cars je krásná sytě červená čtyřkolka s obrázkem z pohádky Cars, která je velmi oblíbenou u všech dětí. Čtyřkolka má pevnou konstrukci a je vybavena snímatelným pohonem řetězového systému aktivovaný tak, že, řidič-uživatel má páku po ruce. Pro použití "volnoběhu", musí být páka posunuta dozadu-směrem k sedadlu, aby se uvolnil řetěz v systému pohonu. Vedle sedadla je umístěna ruční brzda. Řetěz je zcela zakrytý. Sedadlo je nastavitelné ( vpřed nebo vzad). Na pneumatikách jsou gumové pásky pro tišší jízdu. Max. nosnost dítěte : 35 kg Vhodné pro děti: 3+ Váha čtyřkolky: 11,26 kg

Další informace

Kód 076J990001O

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661