V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Bruder - Štípačka dřeva za traktor + 4 ks. špalky, BR02339

Bruder - Štípačka dřeva za traktor + 4 ks. špalky, BR02339
Model přídavného zařízení na štípání dřeva, podle návodu se složí špalky z plastu, zařízení se připojuje za všechny traktory BRUDER PROFI - SERIE Model je vyroben z houževnatého plastu.

Běžná cena: 245,00 Kč

Akční cena 199,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Bruder - Štípačka dřeva za traktor + 4 ks. špalky, BR02339

Detaily

Bruder - Štípačka dřeva za traktor + 4 ks. špalky, BR02339 Model přídavného zařízení na štípání dřeva, podle návodu se složí špalky z plastu, zařízení se připojuje za všechny traktory BRUDER PROFI - SERIE Model je vyroben z houževnatého plastu. Štěpkovač dřeva Posch •je použitelný stojící i ležící •sklápěcí rameno pro stabilitu •možné kombinovat se všemi traktory Profi série stejně tak s Unimogy MB •vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného plastu •vhodné pro děti od 3 let pro exteriér i interiér •vyrobeno v Německu Popis výrobku Představujeme vám nový model štěpkovače dřeva značky Posch. Je snadno použitelný v poloze ležící i stojící. Pro dokonalou stabilitu je u štěpkovače umístěno sklápěcí rameno. Největší výhodou štěpkovače je jeho kombinovatelnost se všemi traktory Profi série a stejně tak i s Unimogy značky Mercedes Benz. Jako příslušenství je možné dokoupit ke štěpkovači polena a to pod číslem 02304.

Další informace

Kód 263363

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613