V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Bruder BR 20102 - Roadmax traktor s radlicí

Bruder BR 20102 - Roadmax traktor s radlicí
Kabina řidiče
•transparentní čelní sklo kabiny - lze shora otevřít
Karosérie


•plně funkční nakladač - náklápění radlice
•měkké pneumatiky
•vhodné na hraní uvnitř i venku
Popis
Traktor s čelním nakladačem ze série ROADMAX je robustní hračkou s designem vhodným pro malé děti. Zábavu při hraní slibuje mnoho realistických funkcí. Kabina řidiče lze shora otevřít. Plně funkční nakladač může nakládat a přemisťovat náklad pomocí naklápěcí lžíce. Měkké pneumatiky šetří podlahu i nábytek. Lze použít pro hraní doma ale i venku např. v písku. Traktor můžete kombinovat s vlekem z této série (obj. č. 20110).

Tato série je díky své robustnosti a „nezničitelnosti" určena pro menší děti, pro které je tudíž bezpečnější. Je doporučena dětem od 2 let. Vyrobeno v Německu, z vysoce kvalitních plastů.

Běžná cena: 570,00 Kč

Akční cena 475,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Bruder BR 20102 - Roadmax traktor s radlicí

Detaily

Bruder BR 20102 - Roadmax traktor s radlicí délka 35 cm, BRUDER,Traktor s lžící, vhodný do písku i do bytu. Gumová kola. 350x183x185mm od 2-6let termín dodání 2-5dní Kabina řidiče •transparentní čelní sklo kabiny - lze shora otevřít Karosérie •plně funkční nakladač - náklápění radlice •měkké pneumatiky •vhodné na hraní uvnitř i venku Popis Traktor s čelním nakladačem ze série ROADMAX je robustní hračkou s designem vhodným pro malé děti. Zábavu při hraní slibuje mnoho realistických funkcí. Kabina řidiče lze shora otevřít. Plně funkční nakladač může nakládat a přemisťovat náklad pomocí naklápěcí lžíce. Měkké pneumatiky šetří podlahu i nábytek. Lze použít pro hraní doma ale i venku např. v písku. Traktor můžete kombinovat s vlekem z této série (obj. č. 20110). Tato série je díky své robustnosti a „nezničitelnosti" určena pro menší děti, pro které je tudíž bezpečnější. Je doporučena dětem od 2 let. Vyrobeno v Německu, z vysoce kvalitních plastů.

Další informace

Kód 265881

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613