V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

BRIO Sada venkov farma 33037 - Speciální kolekce s el. mašinkou

Tato krásná sada obsahuje celkem 50 dílů a lze jí použít jako startovní pro děti, které ještě žádnou vláčkodráhu nemají. Po okruhu pak můžete projíždět vláčkem nádhernou přírodní scenérií se zvířátky. V sadě je i lokomotiva na baterie (1x AA baterie není součástí balení). Jeřáb má magnetické rameno, díky kterému se dá lehce odebrat náklad z jednoho vláčku a přeložit na jiný vagón.

Běžná cena: 1 690,00 Kč

Akční cena 1 259,00 Kč

BRIO Sada venkov farma 33037 - Speciální kolekce s el. mašinkou

Detaily

brio - vláčkodráha s elektrickou mašinkou a zvířátky Tato krásná sada obsahuje celkem 50 dílů a lze jí použít jako startovní pro děti, které ještě žádnou vláčkodráhu nemají. Po okruhu pak můžete projíždět vláčkem nádhernou přírodní scenérií se zvířátky. V sadě je i lokomotiva na baterie (1x AA baterie není součástí balení). Jeřáb má magnetické rameno, díky kterému se dá lehce odebrat náklad z jednoho vláčku a přeložit na jiný vagón. Speciální kolekce - vláčkodráha s elektrickou mašinkou a zvířátky Venku na farmě je život tichý. Kravička i koník se pasou na louce, traktor přiváží seno. S jeřábem si seno pěkně můžeš složit kam chceš. Když se pomalu začne stmívat, je ten správný čas umístit zvířátka do vagónů, k tomu ti pomůže rampa. Farma s lokomotivou pro tvůj domov.

Další informace

Kód 33037

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661