V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Bradla

s atesty pro veřejnost,cena s DPH

MONTÁŽNÍ PLOCHA: 2 x 1 m
VĚK: 3-14
BEZPEČNOSTNÍ ZÓNA: 5 x 4 m
Herní prvek je vyroben ze sušeného, lepeného, oddenkového řeziva z jehličnanů – hranolu, kotveného na ocelových, žárově zinkovaných kotvách. Na ukončení stojek jsou použity PVC klobouky. Mezi stojkami jsou kotveny dvě hrazdy. Bradla jsou určena k výkyvům, shybům a ostatním posilovacím či gymnastickým cvičením. Povrchově jsou bradla upravena 3-vrstvým lazurovým nátěrem , který obsahuje jak impregnaci proti houbám a dřevokaznému hmyzu, tak i filtr proti UV záření. Kovové části jsou barveny práškovou barvou komaxit. Tento herní prvek je vhodný pro děti od 3 do 12let. Dopadové plochy podle ČSN EN 1177 – dostačující dopadovou plochou je kvalitní travní drn.

Běžná cena: 9 200,00 Kč

Akční cena 8 999,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Bradla

Detaily

s atesty pro veřejnost cena s DPH MONTÁŽNÍ PLOCHA: 2 x 1 m VĚK: 3-14 BEZPEČNOSTNÍ ZÓNA: 5 x 4 m Herní prvek je vyroben ze sušeného, lepeného, oddenkového řeziva z jehličnanů – hranolu, kotveného na ocelových, žárově zinkovaných kotvách. Na ukončení stojek jsou použity PVC klobouky. Mezi stojkami jsou kotveny dvě hrazdy. Bradla jsou určena k výkyvům, shybům a ostatním posilovacím či gymnastickým cvičením. Povrchově jsou bradla upravena 3-vrstvým lazurovým nátěrem , který obsahuje jak impregnaci proti houbám a dřevokaznému hmyzu, tak i filtr proti UV záření. Kovové části jsou barveny práškovou barvou komaxit. Tento herní prvek je vhodný pro děti od 3 do 12let. Dopadové plochy podle ČSN EN 1177 – dostačující dopadovou plochou je kvalitní travní drn.

Další informace

Kód 111004

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613