V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Boby pro nejmenší DE LUXE modré

Skvěle tvarovaný bob určený pro nejmenší děti.

Jedinečná konstrukce s inovativními myšlenkami a nápady.

taoblený tvar bez ostrých hran
brzdy na obě ruce
zvýšený opěrák sedáku a zvýšené boky
protiskluzové drážky na sedáku a protiskluzové opěrky pro nohy
zasouvací úchyt
Nízko položený sedák je vynikající řešení zvláště pro nejmenší, avšak bob milují i starší děti. Dvě na sobě nezávisle působící brzdy mohou sloužit i jako prvek řízení směru. Tažné lanko s plastovou rukojetí a kuličkou na konci lze snadno vložit od připravených lůžek pro bezpečnou jízdu bez překážející šňůry.

Je skvěle ergonomicky řešen, disponuje řadou bezpečnostních prvků a pro malé děti je tak ideální. Navíc jeho cena je velmi příznivá, což činí z bobu Snow Flipper de Luxe špičku v této třídě výrobků na sníh.

Věk: 3+
Materiál: plast
Rozměry: 98,5 x 51 x 30cm
Nosnost: 70kg
Hmotnost: 2,6kg
Země původu: Německo
799,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

 Boby pro nejmenší DE LUXE modré

Detaily

Bob určený již pro nejmenší děti. Zaoblený tvar bez ostrých hran, brzdy na obě ruce, zvýšený opěrák sedáku a zvýšené boky, protiskluzové drážky na sedáku a protiskluzové opěrky pro nohy, stejně jako zasouvací úchyt činí z tohoto bobu špičku ve své třídě. barva červená, modrá a černá Vysoká záda jsou zárukou bezpečného sezení. V přední části bobu je vylisovaná komůrka pro uložení úchopu vodicí šňůry. Nikdy tak nemusí šňůra a úchop za jízdy překážet. Celkově oblý tvar je předpokladem bezpečí i pro ostatní účastníky provozu na zasněžených svazích Vysoké boky zajišťují bezpečí i ochranu proti odletujícímu sněhu. Vylisovaný otvor je určen pro vložení kuličky a zajištění vodicí šňůry Sedák je mírně prohlouben pro pevné sezení, je však zároveň vyvýšen proti dnu tak, aby nedocházelo k napadání sněhu na sedák. Dítě tak může státe sedět v suchu.

Další informace

Kód 5763L

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661