V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

BERG šlapací motokára formule Buddy Orange Nafukovací kola 3-7 let

Popis:

Zábavná šlapací kára pro nejmenší a jejich snadné začátky!

Vybaveno systémem Brake Forward Revers pro nejsnadnější šlapání, výškově nastavitelný volant a nastavitelná sedačka - 3 polohy pro dobrou ergonomii dětí.

Výškově nastavitelný volant a nastavitelná sedačka - 3 polohy pro dobrou ergonomii dětí

S touto károu si užijete skutečnou zábavu, podporuje zdraví dětí, umožňuje jim sportovní vyžití a díky volantu a snadnému ovládání děti jízda na této káře skutečně baví.

VIDEO shlédněte zde:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zQXMcqF8DfY

Nafukovací kola s duší lze jednoduše opravit, pokud píchcete. Systém pojezdu usnadňuje jízdu i těm skutečně maličkým.

Autíčka jsou dodávána v nesloženém stavu tzv. přepravní balení.

V případě zájmu je možno objednat jeho složení za poplatek 400 Kč vč. DPH a záruku Vám tím rozšíříme na 3 roky.

Technické vlasnosti:

Ideální hračka pro venkovní použití, kombinuje hru a řízení.

Nastavitelná sedačka - 3polohy výškově stavitelný volant stabilitu v terénu zajišťuje výkyvná náprava jízda vpřed i vzad díky speciálnímu náboji BFR - systémem Brake Forward Revers automatický volnoběh, brzdí se zpětným sešlápnutím pedálů ocelový rám nafukovací kola bezvadné jízdní vlastnosti. Veliký rejd a výkyvná řídící vidlice pro vyrovnávání nerovností.

Vhodné pro děti od 3 do 7 let

Parametry
rozměry: 110x65x63cm
hmotnost: 18kg
nosnost: 60 kg

VIDEO ke kárce můžete shlédnout zde: http://www.youtube.com/watch?v=UE0b4W1o-oU

Běžná cena: 7 999,00 Kč

Akční cena 7 450,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

BERG šlapací motokára formule Buddy Orange Nafukovací kola 3-7 let

Detaily

Popis: Zábavná šlapací kára pro nejmenší a jejich snadné začátky! Vybaveno systémem Brake Forward Revers pro nejsnadnější šlapání, výškově nastavitelný volant a nastavitelná sedačka - 3 polohy pro dobrou ergonomii dětí. Výškově nastavitelný volant a nastavitelná sedačka - 3 polohy pro dobrou ergonomii dětí S touto károu si užijete skutečnou zábavu, podporuje zdraví dětí, umožňuje jim sportovní vyžití a díky volantu a snadnému ovládání děti jízda na této káře skutečně baví. VIDEO shlédněte zde: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zQXMcqF8DfY Nafukovací kola s duší lze jednoduše opravit, pokud píchcete. Systém pojezdu usnadňuje jízdu i těm skutečně maličkým. Autíčka jsou dodávána v nesloženém stavu tzv. přepravní balení. V případě zájmu je možno objednat jeho složení za poplatek 400 Kč vč. DPH a záruku Vám tím rozšíříme na 3 roky. Technické vlasnosti: Ideální hračka pro venkovní použití, kombinuje hru a řízení. Nastavitelná sedačka - 3polohy výškově stavitelný volant stabilitu v terénu zajišťuje výkyvná náprava jízda vpřed i vzad díky speciálnímu náboji BFR - systémem Brake Forward Revers automatický volnoběh, brzdí se zpětným sešlápnutím pedálů ocelový rám nafukovací kola bezvadné jízdní vlastnosti. Veliký rejd a výkyvná řídící vidlice pro vyrovnávání nerovností. Vhodné pro děti od 3 do 7 let Parametry rozměry: 110x65x63cm hmotnost: 18kg nosnost: 60 kg VIDEO ke kárce můžete shlédnout zde: http://www.youtube.com/watch?v=UE0b4W1o-oU

Další informace

Kód 242060B

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613