V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Beranidlo

s atesty pro veřejnost , cena s DPH
MONTÁŽNÍ PLOCHA: 2 x 1 m
DOPADOVÁ PLOCHA: -
PÁDOVÁ VÝŠKA: do 1 m
VĚK: 3-14
BEZPEČNOSTNÍ ZÓNA: 5 x 4 m
Beranidlo je vyrobeno z mimostředového jehličnatého dřeva nebo sušeného, lepeného, oddenkového řeziva z jehličnanů, kotveného na ocelových, žárově zinkovaných kotvách. Je složeno ze čtyř stojek, mezi kterými je na řetězech upevněných na autokloubech kotvena palisáda, která slouží pro pohyb na všechny strany. Beranidlo je určeno k pohybu vpřed a vzad v sedě i ve stoji na ráhně. Povrchově je beranidlo upraveno 3 – vrstvým lazurovým nátěrem, který obsahuje jak impregnaci proti houbám a dřevokaznému hmyzu, tak i filtr proti UV záření. Kovové části jsou barveny práškovou barvou komaxit nebo jsou ošetřeny žárovým zinkováním. Tento herní prvek je vhodný pro děti od 3 do 10let. Dopadové plochy podle ČSN EN 1177- dostačující dopadovou plochou je kvalitní travní drn.

Běžná cena: 19 900,00 Kč

Akční cena 13 990,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Beranidlo

Detaily

s atesty pro veřejnost, cena s DPH MONTÁŽNÍ PLOCHA: 2 x 1 m DOPADOVÁ PLOCHA: - PÁDOVÁ VÝŠKA: do 1 m VĚK: 3-14 BEZPEČNOSTNÍ ZÓNA: 5 x 4 m Beranidlo je vyrobeno z mimostředového jehličnatého dřeva nebo sušeného, lepeného, oddenkového řeziva z jehličnanů, kotveného na ocelových, žárově zinkovaných kotvách. Je složeno ze čtyř stojek, mezi kterými je na řetězech upevněných na autokloubech kotvena palisáda, která slouží pro pohyb na všechny strany. Beranidlo je určeno k pohybu vpřed a vzad v sedě i ve stoji na ráhně. Povrchově je beranidlo upraveno 3 – vrstvým lazurovým nátěrem, který obsahuje jak impregnaci proti houbám a dřevokaznému hmyzu, tak i filtr proti UV záření. Kovové části jsou barveny práškovou barvou komaxit nebo jsou ošetřeny žárovým zinkováním. Tento herní prvek je vhodný pro děti od 3 do 10let. Dopadové plochy podle ČSN EN 1177- dostačující dopadovou plochou je kvalitní travní drn.

Další informace

Kód 5017

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613