V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Bburago garáž autoservis AKCE!

Bburago autoservis
Bburago autoservis
Garáž Bburago udělá radost každému malému milovníkovi aut a autodráh. Garáž skvěle poslouží ať už k opravě, umytí či natankování vašich autíček. Garáž Bburago má dvě patra, které jsou propojena svažujícími silnicemi, které vedou až k zvedací bráně. S autíčkem můžete projet mezi kartáči automyčky nebo zaparkovat v krytém stání. Sada obsahuje mnoho doplňků. Hra učí děti logickému myšlení a rozvíjí fantazii, zručnost a trpělivost. Celý autoservis je vyroben z kvalitního plastu. Vhodné pro děti od 3 let.

Klíčové vlastnosti garáže Bburago autoservis
Dvoupatrová garáž pro autíčka
Dvě sjezdové dráhy
Zvedací brána
Garáž Bburago rozvíjí dětskou kreativitu a logiku
Vyrobeno z kvalitního plastu
Lze lehce složit a rozložit
Garáž Bburago má pestré barevné provedení
Rozměry:
69 × 45 × 30 cm

Běžná cena: 799,00 Kč

Akční cena 599,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Bburago garáž autoservis AKCE!

Detaily

Bburago autoservis Bburago autoservis Garáž Bburago udělá radost každému malému milovníkovi aut a autodráh. Garáž skvěle poslouží ať už k opravě, umytí či natankování vašich autíček. Garáž Bburago má dvě patra, které jsou propojena svažujícími silnicemi, které vedou až k zvedací bráně. S autíčkem můžete projet mezi kartáči automyčky nebo zaparkovat v krytém stání. Sada obsahuje mnoho doplňků. Hra učí děti logickému myšlení a rozvíjí fantazii, zručnost a trpělivost. Celý autoservis je vyroben z kvalitního plastu. Vhodné pro děti od 3 let. garáž Klíčové vlastnosti garáže Bburago autoservis Dvoupatrová garáž pro autíčka Dvě sjezdové dráhy Zvedací brána Garáž Bburago rozvíjí dětskou kreativitu a logiku Vyrobeno z kvalitního plastu Lze lehce složit a rozložit Garáž Bburago má pestré barevné provedení Rozměry: 69 × 45 × 30 cm

Další informace

Kód W102379

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613