V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Bburago Ferrari Racing Garage - třípatrová garáž pro náročné závodníky

Bburago Ferrari Racing GarageHerní set - garáž třípatrová 99 × 58 × 48,2cm, autíčko Ferrari 1:43

Herní set pro malé závodníky s autíčkem Ferrari v měřítku 1:43. Tato třípatrová garáž v sobě skrývá mnoho funkčních prvků. Vyvez autíčko výtahem až do posledního patra garáže a spusť ho po svažující se silnici. Projížděj zatáčky jako zkušený řidič sporťáku a necht opravovat své auto mechaniky v Pit stopu. Garáž je vyrobena z barevných plastových součástek, které se dají snadno rozložit i složit. Díky tomu zaručuje snadnou přepravu i čištění. Herní set Bburago napomáhá v rozvoji dětské fantazie a motoriky. Nevyžaduje napájení z baterií, ani z elektrické sítě, proto si zábavu a dobrodružství můžete užít kdykoliv a kdekoliv.

Klíčové vlastnosti

Třípatrová garáž pro náročné závodníky
Autíčko Ferrari v měřítku 1:43 součástí setu
Výtah a Pit stop pro dokonalou atmosféru závodiště
Kvalitní plastové provedení pro snadnou údržbu
Rozvíjí motoriku a fantazii dětí
Rozměry sestavené autodráhy:
99 × 58 × 48,2 cm

Obsah balení:
Jednotlivé plastové díly garáže, autíčko Ferrari v měřítku 1:43, arch samolepek.

Deska Pit stopu je natištěna na zadní straně krabice. Pro sestavení kompletní autodráhy je potřeba ji vystřihnout.

Běžná cena: 1 499,00 Kč

Akční cena 1 299,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

 Bburago Ferrari Racing Garage - třípatrová garáž pro náročné závodníky

Detaily

Herní set - garáž třípatrová 99 × 58 × 48,2cm, autíčko Ferrari 1:43 Herní set pro malé závodníky s autíčkem Ferrari v měřítku 1:43. Tato třípatrová garáž v sobě skrývá mnoho funkčních prvků. Vyvez autíčko výtahem až do posledního patra garáže a spusť ho po svažující se silnici. Projížděj zatáčky jako zkušený řidič sporťáku a necht opravovat své auto mechaniky v Pit stopu. Garáž je vyrobena z barevných plastových součástek, které se dají snadno rozložit i složit. Díky tomu zaručuje snadnou přepravu i čištění. Herní set Bburago napomáhá v rozvoji dětské fantazie a motoriky. Nevyžaduje napájení z baterií, ani z elektrické sítě, proto si zábavu a dobrodružství můžete užít kdykoliv a kdekoliv. Klíčové vlastnosti Třípatrová garáž pro náročné závodníky Autíčko Ferrari v měřítku 1:43 součástí setu Výtah a Pit stop pro dokonalou atmosféru závodiště Kvalitní plastové provedení pro snadnou údržbu Rozvíjí motoriku a fantazii dětí Rozměry sestavené autodráhy: 99 × 58 × 48,2 cm Obsah balení: Jednotlivé plastové díly garáže, autíčko Ferrari v měřítku 1:43, arch samolepek. Deska Pit stopu je natištěna na zadní straně krabice. Pro sestavení kompletní autodráhy je potřeba ji vystřihnout.

Další informace

Kód 21350MIK

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613