V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Bagr- bagřík kovový i pro školky

hračka česká a hezká!
Žádné plasty, žádný dovoz – to zaručí nepřetržitý provoz!
Základní popis hračky

Dětský otočný bagr je venkovní hračka určená pro děti ve věku od 3 do 7 let. Malé bagristy zabaví po celý rok. V létě s ním bagrují písek, v zimě sníh. Vzhledem k tomu, že je bagřík vyroben z ocelových profilů, je značně bytelný a bez nadsázky jej lze nazvat vícegenerační hračkou, která něco vydrží. Jak bagrovat? Pomocí dvou pák se ovládají bagrovací lžíce a rameno. Mechanismus ovládajících táhel je řešen tak, aby silové poměry byly co nejmenší a snadno zvládnutelné i pro malé dítě. Koordinace pohybu není složitá a po chvíli se ji dítě naučí. Lžící se nabere sypký materiál a zvedne se do určité výšky. Dítě se vsedě samo pomocí svých nohou odstrčí od podstavce a pootočí se i se sedátkem a ramenem, což mu umožní vyklopit nabraný materiál na jiné místo nebo do připravené korby dětského nákladního auta. Výhodou je, že výška sedátka je nastavitelná – bagr roste s vaším dítětem. K bagrování je vhodný písek, kyprá zemina, drobný štěrk a sníh.
Montáž a transport

Dětský bagřík se přenáší na pískoviště rozložený na dvě části (1. podstavec s kolečky a 2. sedátko s ramenem a lžící). Sedátková část se jednoduše i s ovládacími táhly zasune na trubku podstavce.
Na kratší vzdálenost se dá převážet i zkompletovaný bagřík. A to tak, že osoba uchopí bagrovací lžíci v napnuté poloze, nadzvedne 2 přední nožky a pomocí zadních koleček táhne bagřík proti ramenu bagříku – názorně viz obrazová příloha.
Rozměry a barva bagříku

Podstavec 70 x 80 cm
Výška 80 cm
Bagřík se dodává v základním žlutomodrém provedení. Na výslovné přání zákazníka může být dodán i v jiné barevné kombinaci.
Bezpečnost výrobku

Výrobek byl řádně přezkoušen a obdržel certifikát od TZÚS Praha s. p. dne 24. 11. 2005

Důležité bezpečnostní upozornění
Při hře na pískovišti může dětský bagr ovládat pouze jedno dítě, aby nedošlo ke zranění např. při otáčení hračky. Nikdo jiný by se neměl přiblížit v dosahu ramene bagru. Při opatrování menších dětí může dospělá osoba stát za jejich zády.

Běžná cena: 7 999,00 Kč

Akční cena 6 999,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Bagr- bagřík kovový i pro školky

Detaily

hračka česká a hezká! Žádné plasty, žádný dovoz – to zaručí nepřetržitý provoz! Základní popis hračky Dětský otočný bagr je venkovní hračka určená pro děti ve věku od 3 do 7 let. Malé bagristy zabaví po celý rok. V létě s ním bagrují písek, v zimě sníh. Vzhledem k tomu, že je bagřík vyroben z ocelových profilů, je značně bytelný a bez nadsázky jej lze nazvat vícegenerační hračkou, která něco vydrží. Jak bagrovat? Pomocí dvou pák se ovládají bagrovací lžíce a rameno. Mechanismus ovládajících táhel je řešen tak, aby silové poměry byly co nejmenší a snadno zvládnutelné i pro malé dítě. Koordinace pohybu není složitá a po chvíli se ji dítě naučí. Lžící se nabere sypký materiál a zvedne se do určité výšky. Dítě se vsedě samo pomocí svých nohou odstrčí od podstavce a pootočí se i se sedátkem a ramenem, což mu umožní vyklopit nabraný materiál na jiné místo nebo do připravené korby dětského nákladního auta. Výhodou je, že výška sedátka je nastavitelná – bagr roste s vaším dítětem. K bagrování je vhodný písek, kyprá zemina, drobný štěrk a sníh. Montáž a transport Dětský bagřík se přenáší na pískoviště rozložený na dvě části (1. podstavec s kolečky a 2. sedátko s ramenem a lžící). Sedátková část se jednoduše i s ovládacími táhly zasune na trubku podstavce. Na kratší vzdálenost se dá převážet i zkompletovaný bagřík. A to tak, že osoba uchopí bagrovací lžíci v napnuté poloze, nadzvedne 2 přední nožky a pomocí zadních koleček táhne bagřík proti ramenu bagříku – názorně viz obrazová příloha. Rozměry a barva bagříku Podstavec 70 x 80 cm Výška 80 cm Bagřík se dodává v základním žlutomodrém provedení. Na výslovné přání zákazníka může být dodán i v jiné barevné kombinaci. Bezpečnost výrobku Výrobek byl řádně přezkoušen a obdržel certifikát od TZÚS Praha s. p. dne 24. 11. 2005 Důležité bezpečnostní upozornění Při hře na pískovišti může dětský bagr ovládat pouze jedno dítě, aby nedošlo ke zranění např. při otáčení hračky. Nikdo jiný by se neměl přiblížit v dosahu ramene bagru. Při opatrování menších dětí může dospělá osoba stát za jejich zády.

Další informace

Kód 773176880

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613