V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Autodráha Carrera GO!!! 62448 DTM Speed Club 8,9m v krabici 60x50x11cm

Autodráhy patří bezpochyby mezi nejoblíbenější hračky dětí a dospělých, kteří se vrátí zpět do dětských let. Tato autodráha Carrera Go 1:43 zaručeně potěší všechny kluky každého věku. Kluci budou moci pořádat závody s auty BMW M4 DTM a AUDI RS 5 DTM na 8,9 metru dlouhé trati. Trať je obohacena o looping, rychlé rovinky, klopené zatáčky, které prověří nejednoho dobrého řidiče. Autodráha jde snadno sestavit a to díky svorkám. Auta jsou vybaveny dvojitými kartáčky. Najdete zde mnoho dalšího příslušenství jako je například počítadlo kol aj. Díly autodráhy jsou kompatibilní s ostatními sadami v řadě GO.
Parametry:
rozměry dráhy po sestavení: 220 x 98 cm
délka tatě: 8,9 metru
měřítko: 1:43
Vhodné pro malé závodníky od 4 let.
Autodráha Carrera GO DTM Speed Club

Autodráha GO DTM Speed Club, včetně dvou závodních autíček. V nabídce je i bohaté příslušenství jako je most, počítadla kol, křižovatky, skokánek, rallye díly nebo rozšiřující sety.

Přednosti dráhy:

snadno a rychle sestavitelná
výškově nastavitelné podpěry
přesné a stabilní provedení dráhy
dobře kombinovatelná s novým příslušenstvím
Přednosti autíček:

magnet pro větší přilnavost k dráze
detailně zpracovaná s tampónovým potiskem
dvojité kontaktními kartáčky pro optimální kontakt s dráhou
Obsah balení:

1 x auto BMW M4 DTM
1 x auto AUDI RS 5 DTM
rovinky, zatáčky, klopená zatáčka, dvojitý looping
1x napájecí díl, 1x díl s počítadlem kol, 2x ovladač rychlosti
1x trafo, podpěry, mantinely, náhradní kontaktní kartáčky
náhradní vodící lišty, návod
Zazávoďte si s dětmi na autodráze Carrera!

Vhodné pro děti od 6 let
Materiál: plast, kov
Délka trati: 8,9 m
Měřítko dráhy: 1:43
Měřítko aut: 1:43
Rozměry po sestavení: 220 x 98 cm
Rozměry balení: 10 x 60 x 50 cm

Běžná cena: 2 699,00 Kč

Akční cena 2 020,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

 Autodráha Carrera GO!!! 62448 DTM Speed Club 8,9m v krabici 60x50x11cm

Detaily

Autodráhy patří bezpochyby mezi nejoblíbenější hračky dětí a dospělých, kteří se vrátí zpět do dětských let. Tato autodráha Carrera Go 1:43 zaručeně potěší všechny kluky každého věku. Kluci budou moci pořádat závody s auty BMW M4 DTM a AUDI RS 5 DTM na 8,9 metru dlouhé trati. Trať je obohacena o looping, rychlé rovinky, klopené zatáčky, které prověří nejednoho dobrého řidiče. Autodráha jde snadno sestavit a to díky svorkám. Auta jsou vybaveny dvojitými kartáčky. Najdete zde mnoho dalšího příslušenství jako je například počítadlo kol aj. Díly autodráhy jsou kompatibilní s ostatními sadami v řadě GO. Parametry: rozměry dráhy po sestavení: 220 x 98 cm délka tatě: 8,9 metru měřítko: 1:43 Vhodné pro malé závodníky od 4 let. Autodráha Carrera GO DTM Speed Club Autodráha GO DTM Speed Club, včetně dvou závodních autíček. V nabídce je i bohaté příslušenství jako je most, počítadla kol, křižovatky, skokánek, rallye díly nebo rozšiřující sety. Přednosti dráhy: snadno a rychle sestavitelná výškově nastavitelné podpěry přesné a stabilní provedení dráhy dobře kombinovatelná s novým příslušenstvím Přednosti autíček: magnet pro větší přilnavost k dráze detailně zpracovaná s tampónovým potiskem dvojité kontaktními kartáčky pro optimální kontakt s dráhou Obsah balení: 1 x auto BMW M4 DTM 1 x auto AUDI RS 5 DTM rovinky, zatáčky, klopená zatáčka, dvojitý looping 1x napájecí díl, 1x díl s počítadlem kol, 2x ovladač rychlosti 1x trafo, podpěry, mantinely, náhradní kontaktní kartáčky náhradní vodící lišty, návod Zazávoďte si s dětmi na autodráze Carrera! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast, kov Délka trati: 8,9 m Měřítko dráhy: 1:43 Měřítko aut: 1:43 Rozměry po sestavení: 220 x 98 cm Rozměry balení: 10 x 60 x 50 cm

Další informace

Kód 54062448T

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613