V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

auto velké Dřevořezba

s atesty pro veřejnost
MONTÁŽNÍ PLOCHA: 2 x 1,2 m
DOPADOVÁ PLOCHA: -
VĚK: od 3 let
BEZPEČNOSTNÍ ZÓNA: 5 x 4,2 m

Dřevořezba AUTÍČKO – je oblíbeným prvkem pro děti do 6 let. Je vyrobena z řeziva jehličnanů, povrchově ošetřena třívrstvým lazurovým nátěrem, který je ochranou jak proti houbám, plísním a dřevokaznému hmyzu, tak obsahuje i UV filtr proti slunečnímu záření . Kola jsou postavena na vyrovnané betonové dlažbě. Se zemí je korpus spojen ocelovou kotvou, povrchově upravenou žárovým zinkem v betonové patce.

Běžná cena: 29 900,00 Kč

Akční cena 21 980,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

auto velké Dřevořezba

Detaily

s atesty pro veřejnost cena s DPH MONTÁŽNÍ PLOCHA: 2 x 1,2 m DOPADOVÁ PLOCHA: - VĚK: od 3 let BEZPEČNOSTNÍ ZÓNA: 5 x 4,2 m Dřevořezba AUTÍČKO – je oblíbeným prvkem pro děti do 6 let. Je vyrobena z řeziva jehličnanů, povrchově ošetřena třívrstvým lazurovým nátěrem, který je ochranou jak proti houbám, plísním a dřevokaznému hmyzu, tak obsahuje i UV filtr proti slunečnímu záření . Kola jsou postavena na vyrovnané betonové dlažbě. Se zemí je korpus spojen ocelovou kotvou, povrchově upravenou žárovým zinkem v betonové patce.

Další informace

Kód 111026

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613