V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Adventní kalendář Schleich 97700 Domácí zvířata 2018

Adventní kalendář Schleich Domácí zvířata

Potěšte svého malého milovníka figurek Schleich originálním adventním kalendářem s oblíbenými domácími zvířátky. Adventní kalendář Schleich přivede vaši ratolest na vesnický dvorek plný krásných originálně zpracovaných figurek zvířátek. Co se asi ukrývá za 24 okénky? Najdete zde roztomilé štěňátko s pěknou boudičkou, telátko, selátko, ovečku, oslíka a nechybí ani králíček ve speciálním zbarvení, kterého najdete pouze v tomto speciálním kalendáři Schleich. Zvířátka však musí také něco jíst a na to je v adventním kalendáři Schleich také pamatováno, obsahuje totiž i další doplňky, jako jsou misky a krmení.

Balení obsahuje:
6 ks figurek zvířátek
doplňky (psí bouda, krmení, misky,…)
samolepky

Věk: 3+

Běžná cena: 799,00 Kč

Akční cena 620,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Adventní kalendář Schleich 97700 Domácí zvířata 2018

Detaily

Adventní kalendář Schleich Domácí zvířata Potěšte svého malého milovníka figurek Schleich originálním adventním kalendářem s oblíbenými domácími zvířátky. Adventní kalendář Schleich přivede vaši ratolest na vesnický dvorek plný krásných originálně zpracovaných figurek zvířátek. Co se asi ukrývá za 24 okénky? Najdete zde roztomilé štěňátko s pěknou boudičkou, telátko, selátko, ovečku, oslíka a nechybí ani králíček ve speciálním zbarvení, kterého najdete pouze v tomto speciálním kalendáři Schleich. Zvířátka však musí také něco jíst a na to je v adventním kalendáři Schleich také pamatováno, obsahuje totiž i další doplňky, jako jsou misky a krmení. Balení obsahuje: 6 ks figurek zvířátek doplňky (psí bouda, krmení, misky,…) samolepky Věk: 3+

Další informace

Kód 97700

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661