V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

ADC Blackfire Disney Ledové království Zpívající Elsa - karaoke

ADC Blackfire Disney Ledové království Zpívající Elsa - karaoke
Panenka princezna Elsa z pohádky Ledové království má nádherné a zdobené šaty. A pozor, šaty se po stisknutí náhrdelníku rozsvítí a Elsa začne zpívat česky krásnou píseň z pohádky. Pokud si však dáš mikrofon k ústům ty, můžeš zpívat sama pouze na hudbu. Také můžete zpívat obě společněZazpívej si a zahraj s princeznou Elsou na pohádku Ledové království.

Panenka Elsa zpívá česky, norsky, dánsky, švédsky, polsky, rumunsky, maďarsky a anglicky.
Přepínač jazyků je umístěn na zádech panenky.
Výška panenky je 35 cm.
Vhodné pro děti od 4 let.
Baterie: 3×AAA panenka, součástí balení, 2×AAA mikrofon –není součástí balení.
Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy.

Běžná cena: 2 399,00 Kč

Akční cena 1 790,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

ADC Blackfire Disney Ledové království Zpívající Elsa - karaoke

Detaily

ADC Blackfire Disney Ledové království Zpívající Elsa - karaoke Panenka princezna Elsa z pohádky Ledové království má nádherné a zdobené šaty. A pozor, šaty se po stisknutí náhrdelníku rozsvítí a Elsa začne zpívat česky krásnou píseň z pohádky. Pokud si však dáš mikrofon k ústům ty, můžeš zpívat sama pouze na hudbu. Také můžete zpívat obě společněZazpívej si a zahraj s princeznou Elsou na pohádku Ledové království. ELZA Panenka Elsa zpívá česky, norsky, dánsky, švédsky, polsky, rumunsky, maďarsky a anglicky. Přepínač jazyků je umístěn na zádech panenky. Výška panenky je 35 cm. Vhodné pro děti od 4 let. Baterie: 3×AAA panenka, součástí balení, 2×AAA mikrofon –není součástí balení. Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. https://www.youtube.com/watch?v=WS0eXAEJ05I

Další informace

Kód 822003

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661